Poros mėnsių Knysliukas

Mišrios veislės katės, kačiukai (dovanoja, dovanai) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:-
Veiksmas:Dovanoja
Veislė:Mišrūnas
Lytis:Katinas
Amžius:1 - 3 mėn.

Laimė ir džiaugsmas vizgina uodega. Nieko nelauk, griebk juos!
Pora Sniegės vaikelių vis dar labai nekantraudami laukia atsakingų ir rūpestingų šeimininkų. Kačiukai pasiruošę į naujus namus iškeliauti kad ir šiandien, kad ir dabar pat, jeigu tik pažadate, kad jie bus laimingi.

Vieno laimės ir džiaugsmo recepto juk nėra tiesa? Bet mes Jums siūlome savąjį. Tad kviečiame drąsiai žengti šį žingsnį ir pasitikti juos, savo laimę ir džiaugsmą, mažų ir žavių kačiukų pavidale.

Esame tikri, kad su šiais smalsiais išdykėliais laimė ir džiaugsmas, šiltos emocijos ir gera nuotaika jūsų namus lankys nuolatos. Tarkim, kad ir:
šeštą ryto, kai murkiantis kamuoliukas nuspręs, kad jau laikas pusryčiauti ar tiesiog pažaisti;
Jums grįžus po sunkios darbo dienos namo, kai murkai norėsis pasiglaustyti ir pasisveikinti su savo mylimu žmogumi;
tada, kai Jūs gaminsite pietus, o jis norės patikrinti ar nepamiršote kokio nors ingridiento į gaminamą patiekalą įdėti;
tada, kai tvarkysitės namus, o jis persekios siurblį, norėdamas atkeršyti už visus tuos kartus, kai tas siaubūnas jį gąsdino.
Jeigu norite būti laimingi ir turėti begalę džiugių bei smagių akimirkų savo namuose, skambinkite arba rašykite 860263641, anzelika.lggd@gmail.com, Vilnius. Į naujus namus mažylius išlydėsime pažymėtus mikroschemomis, tik pažadėkite, kad nepamiršite būti laimingi ;-)
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X