WEB programuotojo Full Stack

Darbas programuotojams Vilniuje skelbimas

2024-05-11. Skelbimo ID: P17446093
Atlyginimas:1 900 €
Veiksmas:Siūlo
Įmonės veiklos sritis:Kita

Darbo aprašymas:
Ieškome Full Stackprogramuotojo Unikalaus tinklapio kūrimui, vėlesnei jo priežiūrai bei tobulinimui www.changeworldpositive.com. Turite stiprų norą realizuoti dideles idėjas, pvz. ,,Pakeisti Pasaulį teigiamai‘‘, Jūs laukiamas. Kartu kursime ir tapsime geriausiais profesinėje srityje.Prioritetai: atsakingas, analitinis mąstymas, kūrybiškas, nuolatinis žinių siekimas ir tobulėjimas šioje srityje.

Reikalavimai:
Išsilavinimas (ne žemesnis kaip): Aukštasis
Profesija: Programuotojas. Grupė: Programinės įrangos ir taikomųjų programų kūrėjai ir analitikai
Darbo patirtis: nebūtina
Sugebėjimai: darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos žinios
Papildomi sugebėjimai: Pažengęs, gebantis savarankiškai programuoti.Geras React /JavaScript, PHP žinojimas, rašyti optimizuotą kodą. Gebėjimas dirbti su REACT biblioteka. Gilesnės nei bazinės žinios vienoje iš REACT animacijos bibliotekų. Gebėjimas kurti 3D grafiką būtų privalumas.
Kalbos:supratimasrašymaskalbėjimasAnglų kalbaPažengęs vartotojas – B1Pažengęs vartotojas – B1Pažengęs vartotojas – B1

Siūlome:
Darbo sutarties rūšis: Neterminuota
Įdarbinama: nuo 2024-05-27
Atrankos tipas: Konkursinis
Konkursui reikalingi pateikti dokumentai: Laukiame Jūsų CV, atliktų darbų Portfolio,pilno diplomo dalykų vertinimo kopijos, motyvacinio laiško, rekomendacijų..
Konkurso dokumentus pateikti iki: 2024-05-24
Pamainingumas: Viena pamaina
Darbo grafikas: Pilnas darbo laikas
Pradžia - pabaiga: 10:00 - 19:00 val.
Per savaitę: 40 val.
Komentaras: lankstus
nurodyta suma mėnesinė alga, neatskaičius mokesčių, mokama kartą per mėnesį darbuotojui sutikus

Atlyginimas:
nuo 1900 iki 2000 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)
Peržiūrėti galite ČIA

Mob.tel.: +370 691 17177
Miestas: Vilnius
Svetainė: https://cvkodas.lt

Skelbimo ID: P17446093

Parašykite savo nuomonę