Naujausi skelbimai: Automobiliai dalimis

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Mercedes-Benz Sprinter III visiems modeliams
Kaina, €:-
Veiksmas:Parduoda
Markė:Mercedes-Benz
Modelis:Sprinter
Pagaminimo data:2007
Miestas:Vilnius

Parduodu naujus Purkstukus

Nauji originalus
- Purkstukai
- Auksto slegio siurbliai
- Kuro siurbliai

12 Menesiu Garantijos

siu gamintoju

Purkštukas 6510700587
Purkštukas 6510704987
Purkštukas A6510700587
Purkštukas A6510704987
Purkštukas A6510702887
Purkštukas 65107028870005
Purkštukas R0002D
Purkštukas EMBR00002D
Purkštukas EMBR00002D
Purkštukas 28348371
Purkštukas 28342997
Purkštukas 28271551
Purkštukas 28348370

- BOSCH
- DELPHI
- LUKAS
- DENSO

MB purkstukai visi modeliai!
Daugiau info http://www.dieselservis.lt
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X