Narveliai, narvas putpelėms dedeklėms su šerykla

Įvairios gyvūnų priežiūros paslaugos (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:18 € (62.15 Lt)
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Prekyba gyvūnų prekėmis

Parduodami narveliai, narvas putpelėms dedeklėms su šerykla ir padėklu. Narveliai lengvai modeliuojami į grupes, kaip lentyna. Narvelėje nėra medinių dalių, nesikaupia purvas ir bakterijas. Jos labai lengvai valyti ir dezinfekuoti. Cinkuotas tinklas su PVC danga.Tinklo tvirtinimui naudojam tik cinkuotos EURO sąvaržas, o ne plastikinius dirželius. Narvuose montuojama specializuota šerykla, kurioje minimalus pašarų praradimas. Už papildomą mokestį galima sukomplektuoti su nipelinėm girdyklom. Narvas (6-10 putpelių) - 18 euro., Didelis narvas (iki 24 putpelių) -40 euro. Nipelinės gerdyklos viščiukams putpeliukams, putpelėms.

Pradėjome gaminti narvus su ekonominėmis juostinėmis led šviestuvais šėryklų apšvietimui. Šviesos diodų šviestuvas yra hermetiškas, atsparūs drėgmei, visiškai saugus. Degant per parą 16 valandų- sąnaudos elektros energijai mėnesiui iki 0,5 euro. Narvuose su papildomu apšvietimu galima auginti putpelės patalpose kur yra natūralaus apšvietimo stoka. Šiuolaikinės apšvietimo technologijos leidžia pailginti aktyvią paukščių paros dalį ir užtikrinti aukštą putpelių kiaušinių produktyvumą žiemos metu.

miestas: Vilnius, Vilniaus r.

http://www.putpeliuukis.lt
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X