Naujausi skelbimai: Automobiliai dalimis

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Opel Vivaro I visiems modeliams
Kaina, €:-
Veiksmas:Parduoda
Markė:Opel
Modelis:Vivaro
Pagaminimo data:2005
Miestas:Vilnius

Parduodu naujus Purkstukus

Nauji originalus
- Purkstukai
- Auksto slegio siurbliai
- Kuro siurbliai

12 Menesiu Garantijos

siu gamintoju

Purkštukas 4431258
Purkštukas 93161695
Purkštukas 8200340068
Purkštukas 8200409398
Purkštukas 8200804536
Purkštukas 8200505056
Purkštukas0445115007
Purkštukas 7701476567
Purkštukas 7701477158
Purkštukas 93161695

Purkštukas 0445110375
Purkštukas 0445110634
- BOSCH
- DELPHI
- LUKAS
- DENSO

Daugiau info http://www.dieselservis.lt
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X