Prancūzų Alpinis ožys ir ožkos.

Ožkos (parduoda, siūlo) Kaišiadoryje skelbimas

Kaina, €:250 € (863.20 Lt)
Veiksmas:Parduoda

Svajojate apie prancūzų Alpių ožkas?
Skambinkite tel. 86171465. Aklimatizuotos, palikuonys ožkų 2007 metais atvežtų iš Prancūzijos. Ožkytės, ožiukai, šviežiapienės. Sukergtų ožkų šiais metais neparduodu. Tokių prancūzų Alpių ožkų Lietuvoje yra tik 100. Išrašau dokumentus.
O jeigu Jūs panorėsite pasipildyti savo šeimos biudžetą, ožkos teikiamos gėrybės yra noriai perkamos. Todėl paskaičiuokime :
1. Laikote pinigus banke, negaudami procentų, tuo tarpu nusipirkę mano ūkyje sveikai užaugintą ožką per laktacijos periodą 10 mėnesių primelšite iki 1000 litrų pieno
2. 1litras pieno kainuoja apie 2 eurai.
3. Jeigu gyvenate netoli didmiesčių, turgeliuose už 1 litrą pieno gausite po 3 eurus.
Perkant ožką, siūlau laikytis šių pagrindinių taisyklių :
1.Pirkite tik registruotą ožką. Tokia ožka turi savo gimimo liudijimą. Jeigu nusipirksite neregistruotą ožką, veterinarijos tarnyba gali Jus nubausti administracine bauda.
2.Pasirinkimo laisvė – pats svarbiausias dalykas. Todėl geriausia pirkti ožką specializuotuose ožkų veislynuose, kuriuose yra didelis pasirinkimas. Jeigu pardavėjas perša Jums tik vieną ožką, pasvarstykite kodėl. Gal pardavėjas turi tik jam vienam žinomų priežasčių iškišti ožką? Prieš perkant ožką asmeniškai pasimelžkite ožką, matysite realų primilžį ( o ne bobulkų fantazijas atitinkančias karvių primilžius). Matysite ar neturi mastitinių guzų tešmenyje ir jos elgesį melžimo metu.
3.Mano ožkų ūkis gyvuoja 25metai. Sukaupiau mokslinių žinių ir praktinės patirties. Todėl galiu pasidalinti su norinčiais auginti ožkas. Savo ūkyje laikausi pagrindinių taisyklių :
a) mano ūkyje nėra kraujomaišos, nes pastoviai keičiu ožius.
b) ožkytes pirmą kartą kergiu subrendusias, t.y. nuo 1,2 iki 1,5 metų amžiaus.
c) ožkos kergiamos kasmet vieną kartą per metus, todėl ožkas ir ožius laikau atskirai.
d) mano ūkyje ožkavedės du mėnesius maitina savo jauniklius pienu. Taip ožiukai įgyja imunitetą.
e) mano ožkos dehelmentizuojamos prieš rują ir atjunkant jauniklius. Todėl jos yra sveikos.
f) kad ožkos būtų produktyvios, nustatau teisingą mityba, kontroliuoju pašarų kokybę, duodu papildus, mineralus, laižalus, vitaminus,mieles, mielasą.
h) mano ūkyje ožkos gyvena natūraliomis sąlygomis, o žiemą jos šeriamos voljeruose, tik naktį miega tvarte, kuriame reguliuoju drėgmę ir šilumą.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X