Naujausi skelbimai: Automobiliai dalimis

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Renault Trafic visi modeliai
Kaina, €:-
Veiksmas:Parduoda
Markė:Renault
Modelis:Trafic
Pagaminimo data:2006
Miestas:Vilnius

Parduodame ir Restauruojame purkstukus ir kuro siurblius, garantija nuo 6 menesiu iki 1 metu.(Bosch, Delphi, Siemens, Lucas)

Purkštukas 4431258
Purkštukas 93161695
Purkštukas 8200340068
Purkštukas 8200409398
Purkštukas 8200804536
Purkštukas 8200505056
Purkštukas 0445115007
Purkštukas 7701476567
Purkštukas 7701477158
Purkštukas 93161695

Daugiau info http://www.dieselservis.lt
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X