1 kambario butas Šilutės rajono sav., Rusnėje, K. Donelaičio g.

Parduodami butai Šilutėje skelbimas

Parduoda . 2020-09-01. Skelbimo ID: P11952298
Kaina, €:41 250 €
1 kv. m kaina:1 100.00 €
Veiksmas:Parduoda
Kambarių skaičius:1
Buto plotas:37.50 kv. m
Aukštas:2/3
Statybos metai:2017
Namo tipas:Mūrinis
Šildymas:Dujinis
Savivaldybė:Šilutės rajono sav.
Gyvenvietė:Rusnė
Gatvė:K. Donelaičio g.

Naujos statybos butai – Rusnės gyvenvietės centre, Rusnės svečių namuose. Šiame pastate yra 20 butų (kurių plotai nuo 26 kv.m iki 52 kv.m), pro kurių langus atsiveria nuostabūs Rusnės vaizdai. Svečių namai Rusnes saloje, įspūdingoje vietoje, mylintiems gamtą, žvejybą ir ramybę: iki Atmatos upės 120 m, iki Nemuno – 250 m, per kelią priešais – Rusnės bažnyčia, paštas, seniūnija. Greitas ir patogus susisiekimas vandens transportu su Neringos miestu.
Rusnės miestelis įsikūręs toje vietoje, kur Nemunas šakojasi į Skirvytę ir Atmatą. Upių ilgiai – 9 km, 13 km, 6 km. Tai upės, pritraukiančios daug žvejų mėgėjų. Žvejai vyksta į Rusnę ištisus metus. Žiemą ant Kuršių marių ledo (iki kurių yra tik apie 2 km.) susirenka tūkstančiai poledinės žūklės entuziastų. Šyškrantėje plyti Rusnės tvenkiniai (plotas 384 ha), iš kurių 9 tvenkiniai skirti pramoginiai žūklei. Jie įžuvinti karpiais, karosais, kuojomis, lydekomis, lynais, baltaisiais amūrais, raudėm, ešeriais. Juose žvejai mėgėjai gali sumerkti meškeres visus metus.
Regioniniame parke yra 3 didesni uostai: Šilutės, Rusnės, Uostadvario bei daugybė prieplaukų: Šilininkų, Rusnės, Pakalnės, Šyšos, Ventės, Šturmų, Minijos. Uostai parengti saugiam vandens turizmui bei nekomercinės žūklės mėgėjų aptarnavimui. Rusnės miestelio gyventojus ir svečius džiugina naujai sutvarkytas miestelio vakarinis pakraštys – Pakalnės upės senvagėje pastatytas naujutėlaitis uostas, skirtas žvejų ir pramoginiams laivams bei kateriams. Rusniškiai Pakalnės uostą ir jo aplinką jau vadina tikru miestelio perlu ir puošmena priviliosiančia dar daugiau svečių į Rusnę. Šiame uoste telpa daugiau kaip pora dešimčių žvejų laivų ir katerių.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku