2 kambarių butas Šventojoje, Jūros g.

Parduodami butai Palangoje skelbimas

Parduoda . 2020-09-01. Skelbimo ID: P12627262
Kaina, €:74 999 €
1 kv. m kaina:1 829.24 €
Veiksmas:Parduoda
Kambarių skaičius:2
Buto plotas:41.00 kv. m
Aukštas:2/2
Statybos metai:2017
Šildymas:Elektra
Gyvenvietė:Palanga
Mikrorajonas:Šventoji
Gatvė:Jūros g.


Tai nauji gyvenamieji namai Šventojoje, šalia Baltijos jūros pakrantės. Pastatai yra puikioje ir vaizdingoje aplinkoje, kurioje nepaliaujamą žavesį demonstruoja pajūrio kopų siluetas. Čia galėsite pajusti ypatingą žmogiškajį ryšį su gamta, lydimi jūros ošimo, medžių viršunių šlamėjimo ir horizonte besileidžiančios saulės.
3 tūrių architektūrinės kompozicijos pastatas derinamas prie jį supančiaos gamtinės aplinkos, fasaduose naudojant daug medžio apdailos elementų. Projekte siekiama pagrindinių užsibrėžtų tikslų – estetikos, statybos kokybės, jūsų asmeninių poreikių tenkinimo.
Kokybę ir konfortą garantuoja: energetiškai efektyvus būstas, modernūs inžineriniai sprendimai, kokybiškos statybinės medžiagos, aukštos kvalifikacijos rangovai, racionalus butų išplanavimas ir pilnas gerbuvio sutvarkymas su pirmo aukšto butų terasomis, pėsčiųjų takais, teritorijos apšvietimu, vaikų zaidimų aikštele jūsų mažiesiems ir automobilio stovėjimo vietomis kiekvienam butui.
Siūlome jums nuosavą svajonių būstą, kur galėsite jaustis šiltai ir jaukiai, kur galėsite svajoti ir mastyti, nuolatos įkvėpdami šviežio oro gurkšnį ir pajusdami gyvenimą iš naujo! Gyvenimą, kurį kasvakarą palydės besileidžianti saulė, jūros ošimas ir pati nuostabiausia gamta Lietuvoje.

Infrastruktūra- susisiekimas
Pastatas yra puikioje vietoje, prie pat kopų, šiek tiek atokiau nuo miesto šurmulio, tačiau atstumas iki Šventosios centrinės dalies tik ~ 300 m. “Ošupio apartamentai’ yra šalia dviračių tako, kuris driekiasi palei visa Baltijos pajūrį. Apartamentai puikiai tinka ne tik vasarojimui, bet ir nuolatiniam gyvenimui. Dviračiu, automobiliu ar pėsčiomis jūs nesunkiai pasieksite parduotuves, medicinos įstaigas, darželius ar mokyklas.

Parduodami butai- kaina
Pastatai statomi 2 aukštų. Pirmame aukšte įrengti butai turi savo nuosavas terasas. Antrajame aukšte visi butai turi balkonus, taip pat kiekviename 2 aukšto bute, išnaudojant erdvę, įrengtos antresolės.
Butų plotai nuo 27 kv. m. iki 49 kv. m.

TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Pastato energinis naudingumas :
Pastatai projektuojami ne žemesnės kaip B pastatų energinio naudingumo klasės.

Pastato konstrukcinė schema:
- monolitiniai plokštuminiai pamatai;
- išorės sienos: silikatinių 18 cm (Ia.) ir dujų silikato 20 cm (IIa.) blokelių mūras;
- vidaus sienos- pertvaros: blokelių mūras, gipso kartono plokštės, aliuminis profilis;
- tarpbutinės sienos: dvigubas silikatinių blokelių mūras, viduryje termoizoliacija 15 cm;
- monolitinė perdanga tarp pirmo ir antro aukšto;
- pastato stogas – medžio konstrukcijos, metalinės sijos;
- 2 aukšto antresolės – medinis karkasas.

Pastato išorės apdaila:
- pastato stogas – ranila classic skardos danga ;
- lauko sienos: dalis antro aukšto klinkerinėmis plytelėmis, ties balkonais- medinėmis dailylentėmis, pirmo aukšto sienos iš išorės padengtos struktūriniu tinku.

Butų vidaus apdaila:
- jūsų patogumui butai parduodami su pilna apdailabe baldų ir pilnai įrengtais sanmazgais.

Garso izoliacija
Tarpbutinių sienų konstrukciniai sprendimai užtikrinapagerinto akustinio komforto sąlygųgarso klasę. Priduodant pastatą akustinio konforto sąlygoms užtikrinti atliekami garso tyrimai.


Langai, buto įėjimo durys, balkonai
Langai– pasirinkti ne žemesnės kaip B klasės, spalvoto plastiko langai, montuojami siekiant išvengti menkiausių šilumos nuostolių.
Buto įėjimo durys- buto durys atitinkančios standartus su dvejomis spynomis.
Balkonų grindys- dengtos akmens masės plytelėmis.

Vėdinimas
Projektuojamuose pastatuose numatytas oro pritekėjimas per varstomų langų mikro ventiliaciją, o ištraukimas - per virtuvių ir sanmazgų ištraukimo ortakius, montuojamus į mūrinius kanalus. Kanalai numatyti kiekvienoms patalpoms atskiri.
Kiekviename butas turi galimybę įsirengti oro kondicionierių, pagal savo poreikius.

Šildymo Sistema, inžineriniai tinklai
Kiekvienas butas turi galimybę šildytis pagal savo individualius poreikius. Visuose butuose numatyta grindinė reguliuojama (infraraudonųjų spindulių plokščių) šildymo sistema. Butai turi atskirus elektros ir šalto vandens skaitiklius. Karštam vandeniui aprūpinti pagal poreikius butuose įrengiami momentiniai boileriai.

Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku