2 kambarių butas Vilniuje, Naujamiestyje, T. Ševčenkos g.

Parduodami butai Vilniuje skelbimas

Kaina, €:92 500 €
1 kv. m kaina:1 246.29 €
Veiksmas:Parduoda
Kambarių skaičius:2
Buto plotas:74.22 kv. m
Aukštas:2/6
Statybos metai:2019
Namo tipas:Mūrinis
Šildymas:Dujinis
Gyvenvietė:Vilnius
Mikrorajonas:Naujamiestis
Gatvė:T. Ševčenkos g.

P A R D U O D A M I "N A U J A M I E S Č I O L O F T A I" , TAI GALI BŪTI PUIKŪS JŪSŲ NAMAI IR PUIKI INVESTICIJA
Paskutinis loftas !!!!
Šis loftas randasi 2 aukšte, pažymėtas Nr. 1 plane. Tai yra kampinis loftas vakarai/šiaurė.
Parduodamas naujai pastatytas 2 aukštų loftas pačiame Vilniaus centre. Loftai strategiškai patogioje vietoje, puikiai išvystyta infrastruktūra, todėl viską pasieksite akimirksniu! Šie loftai gali būti puiki investicija į nuomos verslą. Šalia loftų yra prekybos centrai, kultūriniai objektai, mokymo įstaigos ir vaikų darželiai."Naujamiesčio Loftai" – naujas ir, turbūt paskutinis, tikras loftų projektas, kai visas pastatas pritaikomas gyvenimui, darbui ar kūrybai. Projektas įgyvendinamas sparčiausiai besikeičiančioje Vilniaus miesto rajone - Naujamiestyje. Reikia paminėti, kad pastate niekada nebuvo vykdoma gamybinė veikla, todėl jokio užterštumo nėra.
Šiame projekte įrengti 25 erdvūs kūrybinių dirbtuvių ir administracinės paskirties loftai, kurių plotai svyruoja nuo 70 iki 82 m2. Pastato išplanavimas leidžia jungti kelis loftus į vieną. Numatyta įrengti parkavimo aikštelę automobiliams su automatiniu pakėlėju.
"Naujamiesčio Loftai" stengiasi perteikti loftų unikalumą – čia dominuoja estetika, tiesios linijos ir skandinaviškas minimalizmas. A klasės langai su trijų kamerų stiklo paketo stiklais užtikrins tylumą ir gerą šilumos izoliaciją. Į kiekvieną loftą montuojamos šarvo tipo durys, o laiptinės ir koridoriai pilnai įrengiami. Pastatas turės dvi laiptines, taip pat naują ir modernų liftą. Visas sklypas ir pastato prieigos bus sutvarkytos – apželdintos, įrengti šaligatviai bei parkavimo vietos. Pastate įrengtos visos naujos komunikacijos – elektros apskaita su įvadu į patalpas, vandens ir nuotekų įvadais, taip pat išvedžiotas grindinis šildymas ir įvadas dujiniam katilui bei kaminas dūmų traukai.

DĖMESIO: LAIPTINĖSE ATLIKTA PILNA APDAILA !

BENDRA INFORMACIJA
- Lofto plotas – 74,22 kv.m.;
- Lubų aukštis - 4,60 m.;
- Kambarių skaičius - 2;
- Aukštų skaičius -2/ 6;
- Namo tipas - mūrinis;
- Statybos metai – 2019 m.;
- Šarvo durys;
- Kodinė laiptinės spyna;
- Nauja elektros instaliacija;
- Nauji vamzdynai;
- Name yra liftas;
PRIVALUMAI:
- Pastatas pastatytas, vidaus darbai bus baigti sausio mėnesį;
- Vieta mieste itin gerai vertinama;
- Kiekvienas loftas turės atskirą dujinį katilą su grindiniu šildymu;
- Graži panorama;
- Perkant įmonei atgaunamas PVM (-21%);
Pirkėjams siūlomos išskirtinės finansavimo sąlygos bankuose.
Nemokamai paruošime visus reikiamus dokumentus pirkimui-pardavimui, padėsime gauti paskolą, suorganizuosime turto vertinimą bei draudimą.

TAI LOFTAI IŠSKIRTINIEMS ŽMONĖMS - GALINTIEMS MOKĖTI UŽ PATOGŲ IR STILINGĄ GYVENIMĄ.


Esu TOP brokerė CAPITAL tinkle: https://www.capital.lt/lt/vilma-kelmele-b492?page=1;

Jau daugiau nei 20 metų dirbu pardavimų srityje. Esu visuomet pasiruošusi Jums padėti ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Esu įsitikinusi, kad nekilnojamo turto brokeris tiesiog privalo profesionaliai atstovauti savo klientą, būti jungiamąja grandimi tarp pardavėjo ir pirkėjo. Kaip tik tai ir noriu Jums pasiūlyti. Jei norite greito, sėkmingo ir saugaus sandorio drąsiai kreipkitės bet kokiu NT klausimu Jums patogiu metu – nemokamai pakonsultuosiu, padėsiu rasti geriausią sprendimą. Mano efektyviausias marketingo metodas yra rekomendacijos, todėl leidžiu savo reputacijai kalbėti už save. Jūsų rekomendacija - didžiausias mano įvertinimas.
Vilma Kelmelė 8 655 22 608
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku