2 kambarių butas Vilniuje, Šnipiškėse, Giedraičių g.

Parduodami butai Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2020-09-01. Skelbimo ID: P12015280
Kaina, €:85 000 €
1 kv. m kaina:2 001.41 €
Veiksmas:Parduoda
Kambarių skaičius:2
Buto plotas:42.47 kv. m
Aukštas:5
Statybos metai:2020
Šildymas:Kita
Gyvenvietė:Vilnius
Mikrorajonas:Šnipiškės
Gatvė:Giedraičių g.

CLOUD NAMAI. NAUJAS PROJEKTAS. PARDUODA STATYTOJAS.

Statybos pradžia- 2019 m. rugsėjo mėn, statybos pabaiga - 2021 m. I ketvirtis

Einame miegoti ir vėl keliamės. O akys- kaip sunkios žaliuzės: rytais nenoriai atveria vaizdą į pasaulį. Akys pasiduoda kavai. Bet po kelių kavos dienų klausiame saves: kaip viską suspėti, o po darbų- ir kokybiškai pailsėti

CLOUD statomas užimtam žmogui, kuris siekia būti geriausia savo versija tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Mūsų ambicija yra sukurti namus, kuriuose kūnas greitai atgauna jėgas, o vidus jaučiasi ramus.

CLOUD yra suprojektuotas patogiam gyvenimui. Namai įkurti miesto centre, todėl taip lengva pasiekti universitetą, darbą ir renginių vietas, o pastato sprendimai leidžia sugrįžti į ramią erdvę ir pabusti gerai pailsėjus.

- Šalia yra visuomeninio transporto mazgas jungiantis su visais miesto taškais. Iš čia greitai pasieksi visas reikiamas vietas.
- Namas yra A+ klasės. Čia tavo kūnas jausis jaukiai, nes šiluma sulaikoma dėl kokybiškų pastatui naudojamų atitvarų.
- Bus įrengtas rekuperacinis vėdinimas. Tiek kūnas, tiek namai bus aprūpinti kokybišku oru. Jis leis geriau išsimiegoti ir greičiau atgauti jėgas.
- Bendrose patalpose bus įrengtas specialus apšvietimas gerai savijautai. Grįžus į namus tavo mintys bus lengvos ir šviesios.
- Gyvensi vietoje, sutvertoje sportui. Galėsi būti aktyvus sportuodamas šalia esančiame sporto klube arba mankštintis gryname ore ir mėgautis bėgimu palei upę.
- Namus saugos išmani durų sistema. Namus galėsi palikti ramia galva ir susikaupti į savo planus, nes nereikės ieškoti nereikalingų raktų.
- Požeminė automobilių aikštelė. CLOUD namų vieta leidžia būti judriam ir be automobilio, o jei automobilis tau nepakeičiamas – jam vietą atrasime aikštelėje, kurioje numatyta 70 parkavimo vietų namo gyventojams.
CLOUD NAMAI. Būk geriausia savo versija

CLOUD namai įsikūrė Šnipiškėse – bene greičiausiai besikeičiančiame rajone. Per paskutinį dešimtmetį Šnipiškės drąstiškai keitėsi dėl naujakurių ir šalia statomų verslo centrų, kurie kelia rajono vertę. Nors anksčiau jos buvo vertinamos dvejopai, šiandien Šnipioškės jau lyginamos su Naujamiesčiu. Tai lyg naujasis miesto centras, autentiškas ir kartu augantis, lengvai pasiekiamas pėsčiomis, visuomeniniu ar asmeniniu transportu. Jame paprasta planuoti savo dieną, nes, kai viskas po ranka, galima ir iš rajono neišeiti. Čia įsikūrė jau daug naujiems gyventojams paslaugas teikiančių restoranų ir parduotuvių, o šalia jų – dar ir daug autentiškų rajono vietų.Turime ir kitokių išplanavimų butų projekte, tad lauksime Jūsų skambučių ar laiškų dėl butų rezervacijos. Pirmieji renkasi geriausius !
Butai parduodami su daline apdaila. Interjero vizualizacijos yra informacinio pobūdžio

https://namai.cloud/
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku