Naujausi skelbimai: Vairavimo kursai

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
"B" Kategorijos vairavimo kursai Vilniuje
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo

Vairavimo mokykla "Kelio Iliuzija" siūlo lankyti motociklo, automobilio, sunkvežimio, sunkvežimio su priekaba, autobuso vairavimo kursus pagal:

"A1, A2, A, B, BE, C, CE, D" kategorijos transporto priemonių vairuotojų rengimo programą. Paruoštas teorinis mokymo kursas, derinamas su unikalia praktinio vairavimo mokymo metodika, orientuota į abiturientus, turinčius skirtingus pradinius vairavimo įgūdžius, padeda ne tik sėkmingai išlaikyti egzaminus "regitroje", bet ir įgyti stabilius saugaus automobilio vairavimo įgūdžius.
http://kelioiliuzija.lt/vairavimo-mokyklos-kainos

Renkantis vairavimo mokyklą Lietuvoje, svarbu suvokti galutinį mokymosi tikslą: arba vairuotojo pažymėjimo gavimas, arba stabilių pradinių vairavimo įgūdžių įgijimas, leidžiantis išlaikyti egzaminą "Regitroje" ir gauti vairuotojo pažymėjimą. Vairavimo mokykla "Kelio Iliuzija" – tai pradinė pakopa mokantis vairuoti bet kurią transporto priemonę, toliau seka vairavimo įgūdžių tobulinimas. Vairavimo mokykla suteikia savarankiškam vairavimui be avarijų reikalingas žinias ir įgūdžius. Tolimesnis mokymasis numato vairavimo mokykloje įgytų įgūdžių tobulinimą saugaus ir ekstremalaus vairavimo kursuose. Vairavimo mokykla "Kelio Iliuzija" – tai visas automobilio vairavimo mokymo paslaugų sąrašas: pradedant nuo pirmą kartą sėdusiųjų prie vairo ir baigiant paruošimu dalyvavimui automobilių lenktynėms.

Vairavimo mokykla
UAB "Kelio iliuzija"
Vilnius Laisves pr. 55, Rudamina Gamyklos g. 64,Lentvaris Lauko g. 20 ,Naujoji Vilnia Parko g. 48
Tel. +370 (686) 45666, 8 (52) 425251

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X