Naujausi skelbimai: Paslaugos verslui

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Advokato teisinės paslaugos
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo
Tipas:Kita

Daugiau nei 10 metų teisinio darbo patirtį turintis advokatas teikia įvairaus pobūdžio teisines paslaugas.

Advokatas konsultuoja ir teikia teisines paslaugas civilinės, prievolių, verslo, įmonių, finansų, bankų, konkurencijos, draudimo, sutarčių, darbo, transporto, mokesčių, bankroto, restruktūrizavimo, nekilnojamojo turto, statybų, žemės, teisėkūros, administracinės, administracinių teisės nusižengimų, valstybės tarnybos, viešųjų pirkimų, šeimos, paveldėjimo, baudžiamosios teisės srityse.

Išsamiai įvertina kiekvieną situaciją ir pasiūlo optimaliausią bei tinkamiausią problemos išsprendimo būdą.

Įvairių kategorijų bylose ruošia ieškinius, prašymus, pareiškimus, atsiliepimus, dublikus, triplikus, apeliacinius, atskiruosius, kasacinius, skundus ir visus kitus procesinius dokumentus. Atstovauja kliento interesus teismuose ir kitose valstybės bei savivaldybės institucijose.

Ruošia įvairių rūšių sutarčių projektus, peržiūri jau paruoštų sutarčių projektus ir koreguoja jų nuostatas pagal kliento interesus. Atstovauja kliento interesus derybose su kita šalimi.

Darbus atlieka atsakingai, kokybiškai ir operatyviai. Taiko lanksčią atsiskaitymo už suteiktas paslaugas sistemą.

PASTABA: Pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus teismuose atstovauti fizinius asmenis gali tik advokatai bei advokatų padėjėjai (o ne teisinių paslaugų įmonių darbuotojai). Taip pat pažymėtina, kad tik atstovaujant byloje advokatui ar advokato padėjėjui, tiek fizinio, tiek juridinio asmens patirtos bylinėjimosi išlaidos (užmokestis advokatui ir kt.) laimėjimo atveju yra priteisiamos iš pralaimėjusios šalies. Todėl siūlome rinktis tik kvalifikuotų, patikimų ir patyrusių advokatų teisines paslaugas.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X