Aidimų kėdė Diablo X-Fighter juoda-balta

Jaunuolio, vaikų kambario kėdės (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Kaina, €:189 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

DIABLO X-FIGHTER ŽAIDIMŲ KĖDĖ

Paskutiniu metu žaidimų rinka buvo gana pilna ir triukšminga. Iki to laiko, kol kažkas pasikeitė. Stojo tyla, dulkės nusistovėjo, o visos akių poros pasisuko į ją.

"Diablo" kėdžių naujojo žaidimų klubo lyderė, visiškai nauja ir velniškai funkcionali - "X-FIGHTER". Jei esate reiklus žaidėjas ir vertinate maksimaliai kokybiškus produktus, jūs turite tai žinoti! Mes sukūrėme tobulą atsakymą į tūkstančius konkrečių klientų klausimų.

PIRMAUJANČIŲJŲ LYDERĖ

"X-FIGHTER" yra kėdė, kuri įkvepia. Velniško stiliaus dizainas: agresija, dinamika, komfortas ir ramybė - įkūnyta vienoje kėdėje. Tai produktas, kurį siūlome be abejonių, ir tegul visi, kurie mėgsta pailsėti prie kompiuterio, leidžia čia valandas!

PRABANGIAI PAPRASTA

1. Konstrukcija - platesnė nei anksčiau - garantuoja "ištirpimą"

2. Didesnė juosmens pagalvėlė - papildomas stuburas nugarai!

3. Perforacija - AIR-MESH ant nugaros ir sėdimosios dalies - vėdinimas karštomis dienomis ir jaudinančiais vakarais!

4. Porankiai. Be klasikinio reguliavimo aukštyn - žemyn, pridėta funkciją pirmyn-atgal. Maksimali ergonomika vienoje vietoje!

5. Pilna galvos atrama pritaikyta kiekvienam ūgiui - "pajauskite velnio kvėpavimą ant kaklo". Nepamirškite, kas jus lydi į turnyrus!

6. Aukščio reguliavimo mechanizmas - nustatykite kėdės aukštį pagal stalo aukštį ir savo ūgį, o jei norite atsipalaiduoti - naudokitės siūbavimo funkcija ir sėdėkite atsilošę.

ĮSIGYTI?

Geriau suteikti jai vietą priešais savo stalą, nei su ja kariauti. Taip - X-FIGHTER .... ;)

https://www.zaidimukedes.lt/zaidimu-kede-diablo-x-fighter-juoda-balta.html
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku