Akrilinis struktūrinis tinkas

Birios statybinės medžiagos, mišiniai (parduoda, siūlo) Klaipėdoje skelbimas

Kaina, €:2 € (6.91 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Tipas:Tinko mišiniai
Būklė:Nauja

Exterjero apsaugai nuo neigiamo atmosferos poveikio.

Olandų gamintojo projektų vadovai jau 30 metų prisidėjo prie nesuskaičiuojamo kiekio naujų ir renovuojamų projektų konsultavimo bei įgyvendinimo. Gamintojas džiaugiasi galėdamas padėti Jums įgyvendinti namų šiltinimo sprendimus nuo pradžios iki galo. Naudodami Strikolith produktus įsitikinsite, kad kokybiškas ir ilgalaikis sprendimas gali būti gražus.

Sudėtis: Struktūrinis tinkas pagamintas akrylato pagrindu paviršiui suteikiantis vientisai grūdėtą paviršių.

Savybės: Šis struktūrinis tinkas yra atsparus įbrėžimams ir smūgiams, padengtas paviršius kviepuoja ir išlieka elastingas. Paviršius yra taip pat atsparus neigiamam atmosferos poveikiui bei oro taršai, atlaiko didelias lūtis ir apsaugos nuo grybo atsiradimo ir augimo.

Spalvos: Balta ir kitos spalvos pagal “Strikolith Colour” spalvų paletę. Spalvos pagal kitas paletes galimos pagal specialų užsakymą.
Panaudojims: Struktūrinis tinkas, kaip galutinis sluoksnis, naudojamas su eksterjero šiltinimo sistema. Taip pat šis dekoratyvinis tinkas gali būti naudojamas ant sauso, švaraus ir tvirto mineralinio paviršiaus, glaisto ir klijuotų gipsokartono plokščių.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku