Animacinio personažo pasirodymas, gimtadieniams, krikštynoms

Renginių organizavimo, aptarnavimo, vestuvių planavimo paslaugos, priemonės (siūlo paslaugas) Kaune skelbimas

Kaina, €:100 €
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Aptarnaujantis personalas
Dekoracijos, šventinė atributika
Fotografai, filmavimo paslaugos
Maitinimas
Muzikantai, renginių vedėjai
Renginių organizatoriai
Techninis aptarnavimas
Transporto paslaugos
Vestuvių planavimas
Kita

Paverskite gimtadienį neeiline švente. Įvairūs animaciniai personažai tokie kaip Klaunas, Pelytė minė, Snieguolė, Nykštukas, Kalėdų senelis ar kiti gali nustebinti Jus savo stebuklingu pasirodymu.

Dėmesio, išskirtinis pasiūlymas su 30% nuolaida.

Diskoteka – Trankios muzikos bei speceliūjų šviesos efektų šou. Mūsų Dj komanda išjudins kiekviena surūgėlį, o specelieji šviesos efektai nustebins net visko mačiusį.
Kaina 60,00 eur. 2ak.h

Renginio vedėjas – Šauniausios estafetės, grožio konkursai, talentų vakaras, apdovanojimų ceremonija, bei patys šauniausi prizai, apdovanosime kiekvieną.
Kaina 50,00 eur. 1ak.h

Animacinis personažas – Iš pasakų šalies atklydę, šmaikštūs, drąsūs, energingi animaciniai personazai nukels į stebuklų ir nuotykių kupiną šalį.

1. Linksmasis Klaunas Vytukas - Vytukas yra klounas - profesionalas, mokantis daugelį triukų, į savo programą įtraukiantis ir vaikus, atliekantis įvairius pokštus bei stebuklus.

2. Zuikis Petras Ilgaausis - Interaktyvi, edukacinė programa apimanti kasdienę vaikų higieną, (Dantų valymas, rankų plovimas, ausų valymas) fiziny pasirengimą atliekant lankstumo pratimus, bei akių lavinimo (Žiūrėjimo į tolį pratimai). Mokymas vyksta vaizdine medžiaga (apvaidintai, su dainomis, fiziniais pratimais). Programa nėra pastovi ir gali keistis kiekvieną kartą, tai priklauso nuo vaikų amžiaus.

3. Šaunioji Pelytė Minė – Žaisminga ir begalo smalsi pelytė Minė keliauja po sūrio karalystę ieškodama pamesto raktelio. Gausybė žaidimų, sunkių užduočių, balionų bei prizų vaikus dar labiau paskatina siekti savo užsibrėžtų tikslų.

4. Iliuzionistas – Magija, įvairūs triukai, ir gal būt net striksintis kiškis iššokęs iš skrybelės. Iliuzionistas ne tik rodis įivarius triukus bei stebuklus, bet ir išmokins jų.


Visos programos derinamos individualiai, prisitaikant prie kiekvieno poreikių.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X