Antikoroziniai dažai metalui

Statybinės apdailos dažai, lakai, impregnantai (parduoda, siūlo) Klaipėdoje skelbimas

Kaina, €:2 € (6.91 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Tipas:Dažai, priedai
Būklė:Nauja

Hammercote Enamel tai universalūs, tvirti bei ilgaamžiai antikoroziniai dažai, skirti metalinių paviršių dažymui patalpų viduje ir išorėje, be būtinybės prieš tai juos gruntuoti antikoroziniais gruntais. Dažai skirti juodųjų ir spalvotųjų metalų paviršių dažymui, ir yra atsparūs atmosferos poveikiui, vandeniui bei daugeliui cheminių medžiagų. Dažai greitai džiūsta ir yra atsparūs karščiui.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:
Paviršius prieš dažymą turi būti švarus ir sausas, birios rūdys bei netvirtos ir atšokusios nekokybiškos dangos turi būti pilnai pašalintos.
Surūdijęs/naujas metalas:
Blizgūs metaliniai paviršiai prieš dažymą turi būti sušveisti su rupiu šveitimo popieriumi (100‘ rūpumas). Stipriai rudžių paveiktą paviršių reikia nušveisti metaliniu šepečiu dvejomis kryptimis. Skiedikliu arba specialiai tam skirtomis priemonėmis nuvalykite purvą ir dulkes bei riebalus.
Anksčiau dažyti paviršiai:
Prieš dažant visą plotą reikia patikrinti, ar dažai tarpusavyje nereaguoja mažesniame plote.

PAVIRŠIAUS PADENGIMAS:
Hammercote Smooth/Hammered Enamel antikorozinė emalė dengiama tiesiai ant metalo, nenaudojant rudžių modifikatorių ar antikorozinių gruntų. Stipriai surūdijęs metalas, arba norint užtikrinti geresnę dažo ir paviršiaus adheziją, metalinį paviršių prieš dažant galima nugruntuoti Cinko Fosfato antikoroziniu gruntu.

Pirmasis sluoksnis dengiamas plonai ir greitai, praėjus 2-4 min. po pirmo sluoksnio padengimo, dengiamas pagrindinis sluoksnis. Jai reikia, sekantys sluoksniai dengiami iškarto po pirmojo sluoksnio išdžiūvimo (apie 15 min), bet ne vėliau kaip po 4 val.
Purškiant dažai skiedžiami su skiedikliu 646 apie 10% (priklausomai nuo purkštuvo tipo).

ĮRANKIŲ PRIEŽIŪRA IR SANDĖLIAVIMAS:
Prieš įrankių valymą nuo jų reikia pašalinti dažų likučius. Įrankiai plaunami su specialiu skiedikliu ar tirpikliu 646. Norint užtikrinti ilgesnį įrankių tarnavimą, po išvalymo su tirpikliu įrankius galima praplauti su šiltu vandeniu ir muilu.
Laikyti uždaroje originalioje pakuotėje esant temperatūrai nuo 5°C ir 25°C. DEGUS – laikyti atokiai nuo karščio, kibirkščių ir atviros liepsnos. Laikyti pakuotes sandariai uždarytas. Laikyti vertikalioje padėtyje. Laikyti atskirai nuo: oksiduojančių medžiagų, šarmų ir rūgščių.

Dažyto paviršiaus išvaizda: Blizgantis lygus, arba kaltinis efektas.

Spalva: Balta, juoda, tamsiai žalia, mėlyna,tamsiai ruda, geležies oksido ir kt.

Džiūvimo laikas: Sausas priliesti: 30 min; eksploatuoti galima: 6 val.; pilnas subrendimas ir atsparumas 1 sav.

Dengiamumas: 10-12 m²/1l/1sluoksnis.

Rišančioji medžiaga: Modifikuota alkido derva
Kietos frakcijos: 44,7%.

Santykinė masė: 0,98 – 1,16 priklausomai nuo spalvos.

Klampumas: 3-10 POISE prie 25°C priklausomai nuo spalvos.

Plėvelės storis: 20-25 mikronai prie 20°C.

Lakiųjų dalelių kiekis VOC: Didelis – 20-25%
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku