Naujausi skelbimai: Buhalterių kursai

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Apskaitos pagal VSAFAS kursai. 2016.10.25-11.24
Kaina, €:300 € (1 035.84 Lt)
Veiksmas:Siūlo

Kursai vedami Vilniuje ir tiesiogine vaizdo transliacija visoje Lietuvoje.

Kursų tikslas – suteikti dalyviams informacijos ir praktinių žinių apie apskaitos pagal VSAFAS naujoves, finansinės atskaitomybės pagal VSAFAS parengimą ir įkėlimą į konsolidavimo sistemą. Remdamiesi įgytomis žiniomis, dalyviai galės užregistruoti ūkines operacijas ir įvykius apskaitos registruose, sudaryti Didžiąją knygą, statistines ataskaitas, biudžeto vykdymo ataskaitas, PVM deklaracijas, užpildyti finansinės atskaitomybės formas.

LEKTORĖ:

NATALIJA KOBZEVIENĖ – ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė, konsultuoja ir veda seminarus verslo, apskaitos ir mokesčių klausimais nuo 1998 metų. Lektorė veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS klausimais įvairiuose mokymo centruose nuo 2008 metų. Natalija Kobzevienė turi didelę praktinio darbo patirtį įstaigų apskaitos srityse, todėl seminaruose daugiausia dėmesio skiria teorinių žinių pritaikymui praktikoje.

TEMOS:

1. VSAFAS naujovės;
2. Finansinė atskaitomybė ir finansinė analizė. Sąmatos, biudžeto vykdymo ataskaitos. Statistinės ataskaitos;
3. Finansavimo sumos: asignavimai, projektų lėšos, dotacijos, nemokamai gautas turtas ir paslaugos;
4. Asignavimų apskaita, kasinės išlaidos;
5. Projektų lėšų apskaita;
6. Dotacijų ir subsidijų apskaita;
7. Ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto apskaita;
8. Biologinio turto apskaita;
9. Finansinio turto apskaita;
10. Atsargų apskaita;
11. Ūkinio inventoriaus apskaita;
12. Ateinančių laikotarpių sąnaudų, išankstinių apmokėjimų ir sąnaudų apskaita. Finansavimo pajamų apskaita. Sukaupimų apskaita. Skolų apskaita;
13. Sąnaudų kompensavimo apskaita;
14. Pajamų ir pirkėjų skolų apskaita. Ekonominė veikla ir viešojo intereso tenkinimas;
15. Specialiųjų programų lėšų apskaita. Kitų lėšų apskaita;
16. Pinigų srautų apskaita;
17. Darbo užmokesčio apskaita. Pašalpų apskaita. Autorinių atlyginimų apskaita. Stipendijų apskaita. Atsiskaitymų su atskaitingais asmenimis apskaita;
18. Finansinės atskaitomybės sudarymas;
19. Duomenų įkėlimas į konsolidavimo sistemą;
20. Finansinė analizė;

Išvardintos temos bus pristatomos akcentuojant ne tik teoriją, bet ir praktinius pavyzdžius.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

Kursų trukmė – 40 akademinių valandų. Jūsų patogumui organizuojamos vakarinės grupės darbo dienomis. Vakarinių kursų vieno užsiėmimo trukmė – 5 ak. val. (iš viso 8 užsiėmimai) Kursai vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais.

NUOLAIDOS!*:
-Papildoma nuolaida registruojantis internetu! Nuolaida 1-am dalyviui 3 %, 2-iem dalyviams – 5 %, 3-ims ir daugiau dalyvių – 7 %!
-Iš įmonės siunčiant daugiau nei vieną darbuotoją, taikoma 5% nuolaida bendrai sąskaitai.
-Visiems studentams, pateikus galiojantį studento pažymėjimą, suteikiama 15% nuolaida.
-Visiems, suskubusiems užsiregistruoti likus trims savaitėms iki kursų pradžios, taikoma 30 Eur nuolaida.
*Nuolaidos nesumuojamos

KIEKVIENAS DALYVIS GAUNA:

• išsamią mokomąją medžiagą;
• 40 Eur / 138,11 Lt vertės kuponą, suteikiantį galimybę apsilankyti bet kuriame UAB „Mokesčių srautas“ seminare (pasiūlymas galioja 12 mėnesių nuo kursų baigimo);
• darbo pradžiai būtiną darbo įrankį – internetinės dokumentų duomenų bazės www.eblankai.lt modulio „Blankai“ prenumeratą 6 mėn.;
• kursų baigimo pažymėjimą.

Kursai vyks spalio 25 d., 27 d., lapkričio 3 d., 8 d., 15 d., 17 d., 22 d., 24 d. po 5 ak. val. per dieną. Kursų pradžia – 9.00 val., pabaiga – 13.00 val.

Kursai vyksta surinkus klausytojų grupę. Grupės renkamos nuolat.

TAIP PAT GALIMI TIESIOGINIAI VAIZDO KURSAI:

Tiesioginiai vaizdo kursai – nauja, įdomi, šiuolaikiška ir daug galimybių teikianti mokymosi priemonė, kuri šiuo metu ypač populiarėja. Tai internete vykstantys tiesioginiai seminarai, konferencijos ar kursai, kai tam tikrą valandą visi užregistruoti vartotojai gali per specialiai sukurtą nuorodą realiuoju laiku matyti ir girdėti lektorių. Tiesioginių vaizdo kursų metu klausytojai gali ne tik klausytis lektoriaus, matyti dėstomą mokomąją medžiagą, skaidres, bet ir tiesiogiai užduoti klausimus dėstoma tema. Tai ypač svarbu, nes lektorius tokiu būdu gauna grįžtamąjį ryšį su auditorija, o tiesioginiai vaizdo kursai tampa dar efektyvesni abiem pusėms. Šalia tiesioginių vaizdo kursų gali vykti ir klausytojų diskusija. Lektorius dėstyti gali tiesiog būdamas mokymų klasėje prie kompiuterio, o klausytojams niekur nereikia vykti, užtenka turėti kompiuterį, internetinę vaizdo kamerą ir internetą. Taupomi du svarbiausi dalykai – laikas ir pinigai.

REGISTRACIJA:

• Kursai gyvai:
http://goo.gl/g1d7jo

• Kursai nuotoliniu būdu:
http://goo.gl/QrO4LE

SERTIFIKACIJA:

UAB „Mokesčių srautas“ yra įrašytas į oficialius patvirtintų tiekėjų sąrašus: valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą bei profesinio mokymo teikėjų, kurie teikia profesinio mokymo paslaugas bedarbiams ir įspėtiems apie atleidimą iš darbo darbuotojams, sąrašą.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X