Naujausi skelbimai: Katės

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Arčiukas ir Aukselė
Kaina, €:-
Veiksmas:Dovanoja
Veislė:Mišrūnas
Amžius:4 - 12 mėn.

Šie katinėliai yra neišskiriami, jei vienas kur nuklydo, kitas jau kviečiasi ir ieško kito, todėl būtų gerai, kad geri ir gyvūnus mylintis nauji šeimininkai juos pasiimtų kartu (bet nebūtina). Gali pasirodyti, jog du katinai yra didelis rūpestis, tačiau iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog su dviem yra tiek pat rūpesčių kiek ir su vienų, už tad džiaugsmo daugiau kai jie yra dviese :) ir šeimininkui ir katinėliams.

Šiek tiek apie tai, kaip jiedu atsidūrė pas mane:

Viso jų pavasarį gimė keturi, gyveno rūsyje, išlįsdavo dieną pasišildyti ant saulutės, pavalgyti (ko atnešdavo žmonės). Rudenį pastebėjau, jog langą užkalė, du dingo, neaišku, ar jos kas paėmė, ar nutiko kas negero, liko šie du. Per šalčius dingo ir tie, manau, kad buvo įbėgę su žmonėmis į kokį rūsį ir ten buvo užrakinti. Atsirado po dviejų savaičių, siaubingai alkani, sulysę, leidosi net paimami ant rankų, glaustėsi, o ankščiau galima buvo tik kantrumu ir maisteliu prisivilioti. Šalčiai dar buvo nesibaigę, labai pagailo padarėlių, tad priglaudžiau savo bute. Nunešiau į veterinariją - paskiepijom, antibiotikais išgydėm rinotracheitą, sterilizavom, tad turėjo katinėliai streso už tad dar šiek tiek baikštūs, bet po truputi išsidrąsina, sekioja iš paskos, tikrina butą, žaidžia, padrasko gėlės, o kai drausmini - nustoja išdykauti, bėga slėptis. Abu minkštučiai, švaručiai, blusų net neturėjo, sugirdžiau vaistus nuo kirminų, išvaliau ausytes, nukarpiau nagučius. Tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, maistui nėra išrankūs.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X