Atraminis, gembinis kranas, telferis talė.

Krovinių kėlimo telferiai, talės (parduoda, siūlo) Elektrėnuose skelbimas

Kaina, €:2 345 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota

KAS NENORI SKAITYTI DAUG:
Parduodama atraminis kranas, telferis(talė) sugedęs bet elektros fazė girdisi jame.
Vienintelis kitas skelbimas yra skelbiu,lt ir kaina ten žymiai didesnė kaip už tokį dalyką.
Pirmumas aišku yra pinigai.
Galimas keitimas jei tas daiktas mane sudomintu, ar pvz įrankiai, tvarkingi automobiliai ar šiaip kažkas. Tokiu atveju siūskite email.
Į telefona kreipkitės SMS žinute su siūloma kaina.
(tinkamai sumai atskambinsiu)
----------------------------------------------------------
Parduodamas visur visaip vadinamas kranas/telferis atraminis(gembinis).

Pastatytas į garažą prieš maždaug 18 metų. Atrodo nekaip realiai tik kosmetiškai.
Iš foto matosi su gerve ir kėlimo mechanizmu reikia padirbėti, bandžiau atlenkti kiek įmanoma užsilenkusį metala, bet vis vien nejuda, kažkur gali būt nutrūkęs trifazis laidas, bet pats to nebandžiau diagnozuoti.

jei ne reikmė kitiems įrankiams ir tiesiog "Maišymasis" norint padaryti garaže didesne erdve statytis ir pasikrapštyt su mašinom, na ir faktas jog neatlieka savo funkcijos, tai manau pasilikčiau, bet aplinkybės tokios, kad labiau apsimoka parduoti.

Kaina nurodyta tikrai ne tokia kokia prašoma būtų finale (jau tikrai perkant gyvai), bet labiau orientacinė atsižvelgiant, kad be vieno skelbimo Skelbiu,lt sistemoje nelabai matau kažką tokio, nebent pirkti naują. Tai vien dėl to, kad yra pati "Talė,telferis" kelianti, nors ir sugedus kaina perpus mažesnė, na ir aišku Pasikartosiu: ji tik ORIENTACINĖ , kad nesugalvotų Nasa centro darbuotojai siūlyti 200 ir iš jų parūkytume.

Išsimontuoti reikėtų patiems. Šiuo metu garaže du nelabai tinkami eksploatuoti (patraukti greitai) automobiliai. Tai turint omenį visa koronos viruso karantiną ir t.t. derinti įsigyjimą galime neskubant. Savaime aišku ,maksimaliai atlaisvinčiau erdve aplink atramini krana/telferį, pirkimo ir to pasekoje išmontavimo attveju.

Orginaliai montuojant į pagalba buvo naudojamas pakrovėjas.

Nors labiausiai norisi parduoti. Galite į el. paštą siūlyti keitimui kaip sakytų lombarde "Viską kas turi verte.
Čia orientacinė suma per viduriuką apie 1500E

Gali būt kad ir paprasta, bet tvarkinga kokia nors mašina (labiau galu varoma) Pirmumas būtų jeigu turite W202/S202 modelį ir ypač su oro kondicionieriumi.
Arba W123/W124 bet ne tokį kur stovėjo sode ir žolė į saloną augt pradėjo. Važiuojantis su tech apžiūra bent metams mikroautobusiukas (kad ir parudijes ne kur giliai bet labiau po "Pigaus dažymo ar jau pradedantis rūdyti" )

Telefonu ar el paštu rašykite žinute bet kuriuo metu. Šis telefonas begarsis, tad rašykite žinutes, bus atskambinta, jei sudomino kaina siūloma.

PARDUOTI NESKUBAMA ABSOLIUČIAI
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku