Naujausi skelbimai: Ekonomika, finansai, vadyba

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Aušra Maldeikienė. Išmokime skaičiuoti savo pinigus
Tipas:Ekonomika, finansai, apskaita
Kaina, €:5 € (17.26 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Knyga – kaip koks „Šeimos daktaras“, kuriame atsiverti ligos pavadinimą – ir jau beveik pasveikęs. „Daktaras“ turi 17 skyrių, kuriuose, nors ir neišsamiai, bet gana informatyviai dėstoma apie taupymo būdus, paskolų iš bankų ėmimą, įvairias draudimo rūšis, pensijų fondus, investavimą į obligacijas ir akcijas, net apie testamento sudarymą.

Ši knyga mane sudomino, nes iki šiol gerai žinojau tik tai, kaip susimokėti už telefoną, vandenį, buto šildymą, tačiau vis dažniau susimąstau, kad reikėtų racionaliau gyventi, protingiau leisti pinigus, bandant apsaugoti save, gal net būsimą šeimą nuo netikėtumų ar sukaupti litą-kitą kritiniam gyvenimo laikotarpiui. Apie daug ką iki šiol žinojau tik iš nuogirdų, o štai skyriuje „Santaupos ir investicijos: pelnas, uždirbtas kitų rankomis“ radau tai, ko man reikėjo: kaip, turint bent 100Lt, per kelerius metus galima „užsiauginti“ iki 2000?.. Juk to nepasieksi nė viename banke! Arba skyriuje „Automobilis ir draudimas“ sužinai, kaip kompensuojamos draudimo išlaidos, išvažiavus automobiliu į užsienį ir patyrus avariją. Knygoje populiariai supažindinama su vartojimo paskolomis, lizingu, aiškinama, kaip pasirinkti banko kortelę.
Knyga parašyta lengvu stiliumi, greitai „suvalgoma“. Ją perskaičius, galima būtų jau be baimės įžengti į pinigų pasaulį, kalbėtis su bankininkais ar draudikais, išmokti apginti savo interesus. 392 psl.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X