Automatiniai granuliniai, kombinuoti katilai Mocek. Lizingas

Granuliniai šildymo katilai (parduoda, siūlo) Šiauliuose skelbimas

Kaina, €:1 500 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Parduodami granuliniai (kartu ir angliniai bei malkiniai) katilai Mocek (pasirinkimas nuo 12kW iki 75kW) – automatiniai, modernūs, universalūs katilai su 5 metų garantija.
Mocek katilai turi dvi degimo kameras: apatinę, kurioje automatiškai dega degiklis ir viršutinė, esanti virš ketaus grotelių. Degiklyje tinkamas kuras yra granulės, smulkinta anglis (0 - 35 mm), grūdai ir jų atsijos. Viršutinėje kameroje yra galimybė deginti malkas, durpių ar pjuvenų briketus. 4 klasės katilas leidžia deginti kurą abiejose degimo kamerose tuo pačiu metu. Šio katilo malkų deginimo kamera yra didesnė nei kitų analogiškų katilų. 4 klasės katilai turi šilumokaitį iš keturių dūmų kovekcijos pakopų, todėl šilumos perdavimo koeficientas yra didelis (+-85%). Granulinį katilą galima pagaminti pagal užsakovo pageidavimą: užsakant granulinį katilą, reikia nurodyti kamino angos vietą (katilo gale, viršuje, arba šone) ir bunkerio pusę (degiklio pusę) - dešinė arba kairė.
Katilo veikimą kontroliuoja šiuolaikiškas „Titanic“ valdiklis lietuvių kalba, kuriuo valdomas kuro ir oro tiekimas, bei du cirkuliaciniai siurbliai. Dėl patogumo papildomai galima įsigyti kambario termostatą (kuriuo galima nusistatyti pageidaujamą temperatūrą kambaryje). Termostato kaina su laidu „Pilot G“ 50€, be laido „Pilot G RF“ 75€), ir taip padidinti katilo naudojimo patogumą, nes atsiranda galimybė tiksliai reguliuoti kambario temperatūrą dieną ir naktį pagal valandas, taip pat suplanuoti visos savaitės šildymo režimą.
Valdiklis Titanic automatiškai reguliuoja šneko, ventiliatoriaus, taip pat katilo ir boilerio cirkuliacinių siurblių darbą.
Jei jūsų apšildymo plane numatomi daugiau nei du cirkuliaciniai siurbliai yra galimybė pakeisti valdiklį „Titanic“ į kitą valdiklį „Iryd - PID“, prie kurio galima prijungti keturis cirkuliacinius siurblius, du kambario termostatus ir vieną servo pavaros variklį. Šio valdiklio kaina yra prie nurodytos katilo kainos papildomai 75 €. Iryd – PID valdiklio veikimas yra pagrįstas galios keitimo principu (pagal kylančią katilo temperatūrą, mažinama degimo galia), taip yra taupomas kuro suvartojimas iki 20%.
Privalumai:
• Katilai atitinka modernius energijos taupymo reikalavimus;
• Su valdikliu ir ventiliatoriumi;
• Keturi šilumokaičio dūmų konvekcijos kanalai;
• Granulės, anglis, grūdai gali būti deginami automatiškai;
• Didelis medienos degimo kameros tūris;
• Galima pasirinkti kairę arba dešinę bunkerio pusę ir viršutinę arba galinę dūmtraukio padėtį.
• Katilas yra pagamintas iš sertifikuoto 6 mm karščiui atsparaus plieno P265GH.
• Šnekas ir degiklio korpusas iš vientiso ketaus metalo liejinio, turinys ilgą tarnavimo laiką.
• Degiklis neturi savaiminio užsidegimo (nėra sugendančių dalių).
• Galios valdymas atliekamas naudojant kuro tiekimo ir ventiliatoriaus greičio kontrolę.
• Garantija katilui ir degikliui-5 metai, elektronikai 2 metai.
Komplektą sudaro: katilas, bunkeris, ventiliatorius, variklis, degiklis, šnekas ir valdymo blokas „Titanic“.Granulių katilo kainos svyruoja priklausomai nuo galios (galimo apšildyti ploto):
12kW (šildomas plotas iki 80kvm) kaina 1450 €
15kW (šildomas plotas iki 130kv.m) kaina 1500€
20kW (šildomas plotas iki 170kv.m) kaina 1550 €
25kW (šildomas plotas iki 220kv.m) kaina 1650 €.
Kainos nurodytos be PVM.
Galima užsakyti didesnės galios katilus.Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje www.mocek.lt

Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku