Naujausi skelbimai: Renginių paslaugos

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Barmenų šou,kokteilių vakarėliai,šampano piramidės
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Aptarnaujantis personalas
Maitinimas
Renginių organizatoriai
Vestuvių planavimas
Kita

Barmenų šou komanda "Flair magic show" teikia savo paslaugas nuo 2006 metu. Mūsų klientai yra viso Pabaltijo įmonės, laisvalaikio organizavimo firmos
Aprašymas
Barmenų šou komanda "Flair magic show" teikia savo paslaugas jau ketvirtus metus. Mūsų klientai yra viso Pabaltijo įmonės, laisvalaikio organizavimo firmos ir tiesiog fiziniai asmenys, norintys linksmai, įdomiai ir skoningai pravesti savo organizuojamą pobūvį, pasimėgauti prabangiais kokteiliais ir geru šou. Dirbame dviem stiliais: fleiringo (žongliravimas buteliais, kokteilių ruošimas su šou elementais) ir klasikos.

Mūsų šou komandos nariai yra profesionalūs atestuoti barmenai su didele darbo patirtimi, daugelio Lietuvos ir pasaulio varžybų dalyviai, nugalėtojai ir prizininkai.

Pasirodymų programa yra nuolat keičiama ir papildoma. Į renginį atsivežame savo profesionalią įrangą, mobilųjį barą, visus darbui reikalingus įrankius ir priemones.

Klientui pageidaujant, muziką ir šou programą parenkame pagal vakaro tematiką, sudarome kokteilių meniu, pravedame trumpuosius kokteilių apmokymus ir seminarus, į kuriuos įtraukiame renginio dalyvius. Mokome nesudėtingų tačiau labai įspūdingų fleiringo triukų!Siūlome šou programas ir pasirodymus tinkančius bet kuriai progai:

šou pasirodymai su ugnimi, degančios kokteilių eilės, šampano piramides, specefektai
kokteilių vakarėliai vaikams ir suaugusiems
dirbame vestuvėse, išleistuvėse ir verslo vakarėliuose
pravedame teminius vakarus, trumpus apmokymus, seminarus
nuomojame profesionalią baro įrangą

Kontaktai:

Artūras Grigorjevas
Tel. +37060035351
barmenu.centras@gmail.com
www.barmenumokykla.lt
facebooke - barmenu sou
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku