Baseinai, įranga, aptarnavimas, priežiūra

Statybos darbai, statybos paslaugos (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:100 € (345.28 Lt)
Veiksmas:Siūlo

UAB „Tvarkdarys“ ne pirmus metus Lietuvoje ir už jos ribų veikianti bei sertifikuota vidaus ir lauko baseinų, sūkurinių vonių, dirbtinių tvenkinių bei fontanų įrengimu užsiimanti įmonė.
Naudojame tik ypač kokybiškas medžiagas bei įrangą iš Europos sąjungos šalių: Vokietijos, Italijos, Ispanijos; atitinkačią visus Lietuvoje kokybės keliamus reikalavimus.

Turime didelę patirtį dirbant su visuomeniniais baseinais, komerciniais SPA centrais bei privačiais objektais visoje Lietuvoje. Mūsų imonės specialistai parinks baseino įrangą, pasiūlys ir sumontuos įvairią baseino įrangą (cirkuliacinę, filtracinę, dezinfekacinę, oro ir vandens masažinę, medicininę įrangą ir kitą).
Atliekame paleidimo darbus, montuojame vamzdynus, klojame hidroizoliacinią PVC baseino bei dirbtinių tvenkinių dangą . Teikiame garantinio bei pogarantinio aptarnavimo, periodinę įrangos bei baseinų priežiūros paslaugą. Apmokome bei konsultuojame susijusiais klausimais. Taip pat prekiaujame baseinų priežiūrai reikalingomis priemonėmis, cheminiais reagentais (chloras, pH, flokuliantas, algicidas ir t.t.).

Bendradarbiaujame su profesionaliais architektais bei statybinėmis organizacijomis.
Esame nuolat tobulėjanti įmonė, naudojanti šių dienų naujausias technologijas, kad mūsų klientai galėtų maksimaliai mėgautis vandens pramogų teikiamais malonumais.

Kokybė – mūsų prioritetas.

Skimerinis baseinas VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=ZIWKgfFeqVw

Persipilantis baseinas VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=McHzq_-rv08


UAB "TVARKDARYS"
L.Asanavičiūtės g. 15, Vilnius
Tel.: +3705 2168262
Faksas: +3705 2169957
Mob. tel.: +3706 1606586
E.paštas: info@poolpro.lt
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X