Betoniniai laiptai. Projektavimas. Gamyba

Langų, durų, laiptų įrengimas, montavimas (siūlo paslaugas) Kaune skelbimas

Kaina, €:50 € (172.64 Lt)
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Laiptai, turėklai

Betoniniai laiptai. Projektavimas. Gamyba
Betonuojame ir montuojame betono laiptus. Betonuojame lauko ir vidaus laiptus. Tiesius laiptus galima surinkti iš jau pagamintų betoninių laiptų pakopų. Betoniniai laiptai gali būti įvairių  formų – tiesūs, lenkti su posukiais, sraigtiniai. Sudėtingesnė laiptų forma (lenkti, sraigtiniai laiptai) reikalauja sudėtingų  klojinių ir sudėtingo metalinio karkaso (armatūros), tai turi didžiausia įtaka laiptų kainai, nes reikalauja žymiai daugiau darbo laiko. Pigiausias variantas vidaus laiptams – tai tiesūs betoniniai laiptai su tarpine aikštele tarp aukštų. Mes betonuojame įvairaus  sudėtingumo laiptus . Pagrindiniai du betoninių laiptų privalumai – tai standumas ir ilgaamžiškumas. Betoninių laiptų apdaila gali būti įvairiausia: neslidi epoksidinė dažoma danga lauko laiptams, plytelės, medinės ar granito laiptų pakopos. Dėl  laiptų konstrukcijos patariame konsultuotis su laiptų specialistais projektavimo etape.

Betono laiptų kaina priklauso nuo laiptų sudėtingumo. Pigiausias variantas – tai tiesūs sijiniai laiptai, laiptai su aikštele. Betoniniai laiptai L, U- formos brangesni, nes reikalauja sudėtingesnių klojinių ir lenkto metalinio karkaso laiptų betonavimui. Sraigtinių erdvinių laiptų gamyba reikalauja kelis kartus daugiau laiko pagaminti ir surinkti klojinius ir armatūros karkasą, bet tokie monolitiniai gelžbetoniniai laiptai gali atrodyti labai lengvai.
Laiptų kainą galima sužinoti  tel.:   +370 684 02273

TEL.: +370 684 02273
http://betoniniailaiptai.eu
El. paštas: sarunas_w@yahoo.com

Betoninių laiptų projektavimas.
Betoninių laiptų gamyba.
Betoninių laiptų montavimas.
Betoninių laiptų apdaila.
Betoninių laiptų montavimo darbai
Betoninių laiptų remontas, renovacija
Išorinių betoninių laiptų gamyba, montavimas.
Vidinių betoninių laiptų gamyba, montavimas.
Medinių turėklų įrengimas.
Metalinių turėklų įrengimas.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku