Naujausi skelbimai: Korepetitoriai

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Biologijos pamokos 12-tokams individualiai ir nuotoliniu būdu
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo


Baigiau biomedicinos mokslus, gamtamokslinius mokslus magistrantūrą, turiu pedagogo kvalifikaciją ir ruošiu mokinius biologijos valstybiniam egzaminui. Besimokinančių mokinių vidutinis rezultatas 85-100 proc.
Ruošiu valstybiniam biologijos egzaminui mokinius individualiai po vieną arba poromis. Mokymo patirtis 7 metai.
Mokiniai yra mokomi nuosekliai - pagal egzamino programą. Esu padarius konspektą, pagal VBE biologijos programą, kurį kiekvienai temai pateikiu atspausdintą mokiniui. Jame yra visa teorija, kurios reikia egzaminui. Tad mokymo pabaigoje - mokinys turi pilną konspektą, pagal kurį kartojasi ir ruošiasi egzaminui.

Pamokos planas
1. Apklausiu, kaip mokiniai išmoko teorija, teoriniai klausimai iš buvusios temos.
2. Išaiškinu naują teorinę medžiagą, pasitelkus daug vaizdinės medžiagos.
3. Sprendžiam užduotis iš praėjusios temos teorijos. Užduočių pagrindas tai valstybinių, mokyklinių egzaminų ir mano kurtos užduotys. Kartu taisomės, analizuojam klaidas. Užduotys iš dviejų dalių: testas + struktūrinės užduotys.

Taipogi galimos nuotolinės pamokos per mokymosi platformą.
Nori mokytis biologijos, pasiruošti biologijos vbe, tačiau neturi laiko važiuoti pas korepetitorę ar gyveni kitame mieste? Tada šis pasiūlymas yra būtent tau.
mokymasis nevyksta tiesiog skype. tam yra sukurta bazė ( panašias naudoja nuotolinėse mokyklose, bei universituose). Sistema yra lietuvių kalba, tad ja paprasta naudotis.
Kartą per savaitę turėsime tiesioginę pamoką, kurios metu tu vienu metu gausi atsakymus į visus klausimus, matysi man aiškinant vaizdo meďžiagą, bei po pamokos gausi konspektą iš kuriuo pasiruoši kitai pamokai. Negana to sistemoje bus užduotys, kurias išspręsi, aš ištaisysiu o sekančios pamokos metu aptarsime klaidas.
mokymasis per skype yra per menkas ir netikslingas biologijos vbe sėkmingam išlaikymui, bet mokymasis per mokymosi platformą mažai kuo skiriasi nuo mokymosi pas korepetitorę namuose. Per metus pagal biologijos VBE programą išmoksime visas temas, turėsi visus konspektus iš kurių galėsi ruoštis ir kartotis egzaminui. Kviečiu išbandyti!
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku