Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Bjaurūs. Ciklo „Bjaurūs. Gražūs. Ypatingi“ 1-oji knyga
Tipas:Kita
Kaina, €:6.08 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Gera
Nepaprasto grožio pasaulyje bet kuris normalus žmogus yra bjaurus
BJAURŪS. Knyga, nuo kurios viskas prasidėjo
Tai galbūt pasakojimas apie ateitį. Apie naują žmonių kartą, kuri nutaria atsikratyti praeities klaidų. Miestai tampa ekologiški, naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai, visur daug žalumos, mašinos skraido oru... Nelieka negražių žmonių, nes sulaukus šešiolikos visiems jaunuoliams atliekama operacija, netobulus ir bjaurius paverčianti gražuoliais. Jie gyvena linksmai, nežino, kas yra konkurencija ir pavydas.
Dvi draugės Talė ir Šėja skirtingai vertina jų laukiančią grožio operaciją. Šėja nusprendžia išsaugoti savo veidą ir pabėga į maištininkų miestą. Talė blaškosi, - jos ištikimas vaikystės draugas ir mylimasis jau ten, gražuolių mieste, ją kankina nepakeliamas išsiskyrimas. Prieš pat operaciją  Talę netikėtai suima specialiosios tarnybos. Valdžia jai siūlo rinktis: arba rasti savo draugę ir ją įduoti, arba niekada netapti gražuole. Kas laukia Talės Dūmų mieste, ką netikėto ji čia sužinos apie gražuolių pasaulį?..
Kita ciklo knyga „Gražūs".
Iš skaitytojų atsiliepimų:
„Gražuolių pasaulis gali būti labai bjaurus."„Ši knyga man padėjo suvokti, kad būnant savimi, tavęs niekas nesustabdys."

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku