BUHALTERĖ (-IS)

Darbas buhalteriams, apskaitininkams, auditoriams Kaune skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

HELISOTA, UAB

Avia Solutions Group
Helisota – tai kompanija, tarptautiniu mastu teikianti kompleksines sraigtasparnių techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Bendrovė yra pirmaujantis Mi-8, Mi-17, Mi-171 tipų sraigtasparnių aptarnavimo centras Baltijos šalyse. Būdama oficialiu NATO tiekėju, Europos aviacijos saugumo agentūros bei sraigtasparnių gamintojų Mil ir Robinson R44 sertifikuota organizacija, Helisota bendradarbiauja su įvairiais vyriausybiniais ir privačiais orlaivių operatoriais iš 25 pasaulio valstybių.
Užduotys Darbuotojų darbo užmokesčio, atostoginių ir kitų išmokėjimų skaičiavimas (Navision); Darbo užmokesčio ataskaitų rengimas; Darbuotojams išduodamų/uždaromų elektroninių nedarbingumo pažymėjimų monitoringas; Atitinkamų registrų pildymas, duomenų sutikrinimas; Atsiskaitymų su atskaitingais asmenimis apskaita ir kontrolė; Komandiruočių išlaidų apskaita ir kontrolė; Ilgalaikio turto apskaita; Reklamos, reprezentacijos ir autotransporto išlaidų apskaita ir kontrolė; Duomenų vedimas į buhalterinės apskaitos programą (Navision); Kitų vyriausiojo buhalterio pavestų užduočių vykdymas.Reikalavimai kandidatui Ne mažiau kaip 3 metų buhalterinio darbo patirtis; Aukštasis/aukštesnysis (apskaita, auditas, finansai) išsilavinimas; Darbo su Navision apskaitos programa patirtis (būtina); Išmanyti LR teisės aktus, reglamentuojančius buhalterinę apskaitą ir finansinių ataskaitų sudarymą; Išmanyti pridėtinės vertės, gyventojų pajamų, pelno mokesčio įstatymus; Išmanyti valstybinio socialinio draudimo įstatymą bei LR Darbo kodeksą; Geros rusų kalbos žinios. Anglų kalbos žinios laikomos privalumu. Mes siūlome Patrauklias darbo sąlygas (profesinio tobulėjimo galimybes, visas darbui atlikt reikalingas darbo priemones); Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje; Darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje.

BUHALTERĖ (-IS)

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3431607


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X