Buhalterinės apskaitos paslaugos

Buhalterinės apskaitos paslaugos (siūlo paslaugas) Šiauliuose skelbimas

Kaina, €:35 € (120.85 Lt)
Veiksmas:Siūlo

UAB TAKANA veikla - teikti buhalterinės apskaitos paslaugas uždaroms akcinėms bendrovėms, individualioms įmonėms, individualia veikla užsiimantiems asmenims, mažoms bendrijoms, klubams, viešoms įstaigoms, ūkininkams. Šiame versle esame jau 10 metų, taip pat priklausome Lietuvos apskaitos įmonių asociacijai.
Pagal apskaitos paslaugos teikimo sutartį, įmonės darbuotojai atlieka pilną buhalterinę apskaitą kompiuterine įranga.
Įmonėje dirba darbuotojai turintys iki 20 metų buhalterio praktikos. Pastoviai lankomasi „Pačiolio“ ir kitų įmonių, bei VMI rengiamuose tobulinimosi kursuose ir seminaruose. Darbuotojai dirba su programa „Centas“, kurią rekomenduoja.
Lanksti įmonės strategija ir politika leidžia nesunkiai patenkinti įvairiausius klientų poreikius, prisitaikant prie jų veiklos specifikos.
Įmonė teikia ataskaitas VMI, SODRAI, Muitinei, Darbo biržai, Statistikos departamentui taip, kad įmonių vadovai gali maksimaliai skirti dėmesį įmonės veiklos vystymui.
Pagal atskirą susitarimą paruošia APSKAITOS POLITIKĄ ir atlieka administratorės darbus - rašo įsakymus, darbuotojų prašymus, darbo sutartis, darbo pažymėjimus, suregistruoja į žurnalus.
Norime Jums pasiūlyti bendradarbiauti, prisitaikant prie Jūsų poreikių. Patikėkite savo apskaitos administravimo rūpesčius mums ir visiems laikams atsikratysite „galvos skausmo dėl popierių“.
Kadangi esate nauja įmonė ir ruošiatės eiti į VMI ir SODRĄ, tai už Jus galime padaryti ir mes.
Atsiskaitymui už paslaugas taikomos nuolaidos – tik pradėjusi veiką įmonė, pirmus tris mėnesius moka po 35 EUR su PVM Tolimesnis atsiskaitymas gali kisti tik nuo pirminių dokumentų padidėjimo, darbuotojų skaičiaus.
Jei Jus sudomino įmonės veikla, mus rasite Šiauliuose Metalistų 8, rašydami el. paštu: info@takana.lt arba paskambinę telefonu 8 41 540429 mob. 8 657 72213
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X