COMMON RAIL DYZELINIŲ VARIKLIŲ VALDYMO SISTEMOS MOKOMASIS

Transporto, automobilių servisai, remonto paslaugos (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Veiksmas:Parduoda

Common Rail dyzelinių variklių valdymo sistemos mokomasis stendas

Mechatronika, Lenkija

Aprašymas:

Šis mokymo stendas atvaizduoja elektroninių, mechaninių ir hydraulinių elementų veikimą kuro padavimo valdymo sistemoje, esančioje standartiniuose CR/EDC degimo dyzeliniuose varikliuose. Stendas yra sudarytas iš dviejų pagrindinių modulių:
- Common Rail siurblio ir purkštukų valdymo sistemos, skirtos demonstruoti jos veikimą ir analizuoti aukšto slėgio siurblio ir elektro-purkštukų valdymo sistemos elektrinius ir hidraulinius parametrus. Modulis gali dirbti nepriklausoma arba kartu su Common Rail dyzelinio variklio elektroniniu valdymo moduliu.
- Dyzelinis Common Rail variklio valdymo blokas, su integrotu mikroprocesoriniu valdikliu, naudojamas demonstruoti aukšto slėgio siurblį ir elektro-purkštukų valdymo sistemą. Modulis gali dirbti tik kartu su siurbliu ir purkštukų valdymo moduliu.
Ši kuro sistema leidžia parodyti sistemos sudedamųjų dalių veikimą bei pokyčius kintant kuro dozei.
Matavimo blokas leidžia lengvai įdiegti matuoklius visiems sistemos jutikliams ir darbinėms dalims.
Siurblio pavaros valdymas leidžia simuliuoti pilną apsukų diapazoną nuo pradinės fazės iki pilno pajėgumo.
Klaidų simuliacijos blokas leidžia sukurti gedimus pasirinktose grandinėse ir stėbėti valdymo sistemos reagavimą į parinktą įvykį.
Taip pat galima įdiegti KTS, MEGAMACS ir ADP 186 ir kt. Diagnostinius prietaisus prie diagnostinės jungties ir stėbėti esamus sistemos parametrus.
Matmenys: 1000 x 500 x 1780 mm
Svoris: 30 kg
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku