Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Dabar ir visados. „Virpėjimo“ 3-oji knyga
Tipas:Kita
Kaina, €:5.79 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Ciklo „Virpėjimas“ trečioji knyga


Mums bučiuojantis buvo nesvarbu, kad vos prieš kelias valandas buvau vilkė. Nesvarbu, kad vos palikus šią akimirką mūsų laukė tūkstantis paspęstų žabangų. Svarbu buvo tik štai kas: besiliečiančios mūsų nosys, minkšta jo burna, maudimas manyje.

Kai sutiko Greisę, Semas buvo vilkas, o ji – mergina. Galų gale jis atrado būdą tapti vaikinu, ir jų meilė iš tolimo susidomėjimo virto tvirtu bendro gyvenimo artumu.

Pasakojimas taip ir turėjo baigtis. Bet Greisei nebuvo lemta likti žmogumi. Dabar ji yra vilkė. O Mersi Folso vilkus netrukus iššaudys per paskutinę didžiulę medžioklę.

Semas dėl Greisės padarytų bet ką. Bet ar vienas vaikinas ir viena meilė iš tiesų gali pakeisti priešišką, plėšrų pasaulį? Netrukus vieną tyrą akimirką susidurs praeitis, dabartis ir ateitis – tą akimirką bus sprendžiama, mirti ar gyventi, atsisveikinti ar likti amžiams.


Apie autorę

Maggie Stiefvater (Megė Stifvoter, g. 1981) garsi amerikiečių bestselerių autorė, kurianti fantasyžanro knygas jaunimui. Rašytoja yra baigusi istorijos bakalauro studijas Mary Washington universitete. Vėliau kurį laiką tapė portretus.

Maggie Stiefvater romanai „Virpėjimas“ ir „Laukimas“ tapo New York Times bestseleriais. Autorės kūryba vadinama melodinga, stebuklinga ir spinduliuojančia romantiką... puikiai tinkančia aštriems protams ir poetiškoms širdims.

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku