Darbas inernetu

Įvairios kompiuterių paslaugos, remontas (dovanoja, dovanai) Švenčionyse skelbimas


Kaina, €:-
Veiksmas:Dovanoja
Būklė:Nauja

Jūs gausite pinigų už komercinio skelbimų rinkinio peržiūrą. Šiuo metu žiūrėjimo kaina yra 10 centų. Reklama žiūrima jūsų paskyroje po registracijos. Taip pat galėsite pritraukti siuntimus (kitus darbuotojus), gauti 50% jų uždarbio. Jūsų paskyroje yra nukreipimo nuoroda.

Kaip pritraukti siuntimus?

Tai gana lengva! Yra labai daug įvairių būdų. Greičiausiai esate registruotas socialiniuose tinkluose („Facebook“, „Google+“ ir kt.) Ir ten turite draugų. Rekomenduokite jiems mūsų svetainę, o jūsų pajamos gali būti žymiai padidintos. Nuorodą savo draugams galite nusiųsti SMS žinute ar el. Paštu arba asmeninėmis žinutėmis socialiniuose tinkluose.

Kiek galiu uždirbti?

Jūsų uždarbis yra praktiškai neribotas ir priklauso nuo laiko, kurį praleidžiate prie kompiuterio, peržiūrėtų skelbimų rinkinių skaičiaus ir pritrauktų persiuntimų skaičiaus. Taigi, jei darbe praleidžiate 2–3 valandas per dieną, galite peržiūrėti apie 1000 vienetų, o uždarbis bus 100 USD per dieną arba 3000 USD per mėnesį.
50 sėkmingiausių ankstesnės dienos darbuotojų

Kaip aš galiu gauti pinigų?

Pinigus iš sistemos galima išimti į bet kurio banko, „Paypal“ ar kitų įprastų mokėjimo sistemų („Western Union“ ir kt.) Plastikines korteles. Išėmimo užklausa yra apdorojama vidutiniškai per 1 darbo dieną.

Ar liko klausimų? Paklauskite jų mūsų palaikymo tarnyboje
VARTOTOJO PRISIJUNGIMAS


Uždirbo uzsiregistroji paspaudus šia nuorada tinka tiems kas daug laiko praleidžia prie kompiuterio https://tromoney.club/7110291979562/
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku