Naujausi skelbimai: Papildomas darbas/Darbas namuose

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Darbas internete.Video reklamos vertintojas
Atlyginimas:1 000 € (3 452.80 Lt)
Veiksmas:Siūlo

Nauja amerikiečių video reklamos kompanija THWGlobal.com kviečia registruotis vertinti video reklamas . Dirbti priimami žmonės nuo 18 metų iš viso pasaulio. Partneriams už 1 valandos reklamos peržiūras ir vertinimą bus mokama iki 25 dolerių. Per savaitę kompanija suteiks galimybę 10 valandų peržiūras, uždarbis- iki 250 dolerių. Per mėnesį be kvietimų ( jie neprivalomi) galima bus uždirbti iki 1000 dolerių.
Kompanija deramai įvertins Jūsų aktyvumą, jei kursite komandą. Kaip uždirbti 10 ir daugiau kartų daugiau mokau NEMOKAMAI Skype: dixxdi
Nuo rugsėjo 1 d. pradeda dirbti šalys, kurios jau turi 50 000 aktyvių registracijų ( Amerika, Rusija, Filipinai, Vokietija ir kt)
Registracija nemokama. Jokių investicijų, kompanija pažadėjo, kad jokių mokesčių niekada nebus! Nėra visiškai jokios rizikos ! Užsiregistravę Jūs nieko neprarandate!!! Taigi pakviesti draugus ir pažįstamus visiškai lengva.
Darbui reikia kompiuterio ( arba planšetės, arba išmaniojo telefono ), interneto ir gmail elektroninio pašto.
Tai rimtas darbo pasiūlymas. Registruodamiesi pildykite tikrus duomenis, nes truputį vėliau juos reikės patvirtinti. Registracijoje Username ir THW Global Website Name vardai turi sutapti. Užsiregistravę įeikite į kabinetą. Pirmame laiške rasite referalines nuorodas ( jos skirtos kvietimui į kompaniją). Skaitykite kompanijos laiškus, atsakingai užpildykite demografinę anketą ( remiantis ja bus siunčiamos video reklamos, nuo to, kaip ją užpildėte, priklausys Jūsų uždarbis) kasdien ofise tikrinkite paštą, pagal savo nuorodą kvieskite draugus, pažįstamus ir kitus žmones. Nepraleiskite patys šios puikios galimybės ir pasidalinkite ja su kitais. Esu tikra- būsite dėkingi man už šį pasiūlymą.
KVIEČIU JUS Į SAVO KOMANDĄ
Sužinoti daugiau ( ir registracija) : elel.THWglobal.com
Plačiau apie galimybes uždirbti + registracija (registruojamės tik vieną kartą)
Angliškai http://ifp.biz/thwg/en/elel/
Rusiškai http://ifp.biz/thwg/hhblvu/
Nemokamos konsultacijos, mokymai, informacija tik
per Skype : dixxdi.
Apie registraciją prašau man pranešti į Skype : dixxdi (jei neturite – tel. +370 674 19422)
Dalia
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X