Darbas namuose. Stabilus pastovus uždarbis

Įvairus darbas, darbo pasiūlymai Kaune skelbimas

Atlyginimas:1 000 €
Veiksmas:Siūlo

Tai ypač patrauklus pasiūlymas, oficialu, mokami mokesčiai

MARKETINGAS KITAIP. Puikus pasiūlymas norintiems uždirbti marketinguose, garantuotas kilimas marketingo struktūrose. Stabilus uždarbiai. Aukštos kokybės produktai

Padėsime jums pakilti PASYVIAI iki Lyderio statuso (+startinis bonusas 220eurų)

Marketinguose dideli uždarbiai prasideda tik pažengusiems nariams (tai turintiems Lyderio, ar aukštesnį statusą) be to, kad pasiekti Lyderio statusą, jums nereikės burti savo komandos, pirkti ir pardavinėti produktų.

Klausite kaip taip gali būti? - Mes turime sukūrę efektingai veikiančias reklamines kompanijas, kokybišką reklaminę medžiagą, el.parduotuves. Investavę daug laiko, darbo ir pinigų.

Ir dabar mes gauname grąža. Mes jums siūlome pamatyti marketingą kitu kampu, kad negaišdami laiko, matytumėte kaip tai veikia, kokius pinigus gaunate, galėtumėte palyginti praeitų statusų privalumus ir visa tai be didelių investicijų pvz. kad pasiekt aukštą statusą (Lyderio, ar aukščiau) savarankiškai asmeniškai jūsų investicijos gali siekt 3000-5000 eurų, arba jūsų komandos (kurią dar jums reiks surinkti), o tai gali atimti labai daug laiko, o daugeliui gali ir visai nepavykti. Todėl siūlome prisijungti prie mūsų jau sukurtos ir stabilios sistemos. Visa tai (pardavimus, komandos narių registracijas jūs gausite pasyviai)

Ką jūs gausite?:
Lyderio/asistento statusą
Startinį bonusą, už greitą statuso pasiekimą (kurio vertė 220€)
Informacinį tinklapį, sukurta specialiai jums

Tokio požiūrio į marketingus, jūs tikrai nebuvote sutikę. Tai jus tikrai sudomins, juolab kad jūs pasyviai pasieksite VIP pozicijas, naudositės puikiais produktais ir uždarbio komisiniais. Detalesnės informacijos gausite susisieke su mumis.

Turėdami efektyvius darbo įrankius mes galime plėstis, didinti komandą, generuoti pirkimus, pardavimus, kad gautume komandinius taškus, kurie būtini pasikelti marketingo statusui.

Tad kviečiame prisijungti ir jus.

Papildomos inf. apie uždarbį rasite tinklapyje:
https://www.marketingai.eu
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku