Dažasvydis

Įvairūs pramoginiai žaidimai (siūlo paslaugas) Šiauliuose skelbimas

Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Dažasvydis, šratasvydis

Apie dažasvydį daugelis žino ar yra girdėję. Turime tris dažasvydžio aikšteles, kuriose galime išpildyti, praktiškai, visus šios sportiškos pramogos mėgėjų norus bei įgeidžius.

Senąjame Frenkelio odų fabrike (Vilniaus 72, Šiauliai) turime didelę žaidimų aikštelę , kurioje priimame pramogautojus bet kokiu oru. Esame dėkingoje vietoje, kur mus galima pasiekti ne tik pėsčiomis automobiliu ar dviračiu, bet ir miesto 6 ir 1 maršruto autobusais. Šaltuoju metų laiku suteikiame šildomas patalpas žaidėjams persirengti. Renginio vedėjai čia pasiūlys Jums begalę linksmų, o jei pageidaujate, ir rimtų, realistiškų žaidimų scenarijų bei užduočių. Turime galimybę pramogautojams po renginio suteikti sąlygas užkandžiams, tortui ar picai suvalgyti. Iš anksto suderinus, galime bendradarbiauti renginio scenarijaus kūrimo bei įgyvendinimo procesuose su organizatoriais. Patį renginį saugiai gali stebėti nenorintys, negalintys ar lydintys žaidėjus asmenys.

Nenorintys stebėti renginio turi galimybę, jo metu, aplankyti šalia esančius Frenkelio vilos ar katinų muziejus, pasivaikščioti po ES lėšomis renovuotą Talkšos ežero vakarinę pakrantę, aplankyti Frenkelio, Auksinio berniuko ir Geležinės lapės skulptūras.

Šiltuoju metu patogu išsimaudyti šalia tyvuliuojančiame šiauliečių mėgiamame Prūdelio vandens

Realistiškų scenarijų, sporto, gryno oro ir šašlyko dūmo mėgėjams galime pasiūlyti įspūdingą buvusį karinį objektą 5 km nuo Šiaulių miesto centro, kuriame gausu griovių, medžių, krūmų, pievų, kalvų, yra pastatų, požeminis bunkeris. Čia įmanomos įvairiausios misijos, užduotys, mūšiai, pradedant kovomis dėl vėliavų, baigiant, žaidėjų labiausiai mėgstamais, pastato gynyba ir šturmu.

Maloniai prašome mus aplankyti!!!
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X