Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Dėlionė
Tipas:Kita
Kaina, €:1.45 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Labai geraMaksas su tėčiu archeologu Džeimsu Sandersu, įbroliu Hasanu ir zoologu Rembuta atvyksta į šalį, kurią netrukus užlies vanduo. Maksas žino tik tiek, kad tėtis ruošiasi čia atlikti svarbų eksperimentą. Pamažu atskleidžiama šiurpi paslaptis, kuri galėtų pakeisti pasaulį visiems laikams.


Garry Kilworth gimė 1941 metais Jorke, Anglijoje. Vaikystėje labai daug keliavo po visą pasaulį su tėvais ir dviem broliais, nes tėtis tarnavo Karališkajame oro laivyne. Domėjosi tautosaka, mitais ir legendomis. Rašytojas ir pats septyniolika metų tarnavo Karališkajame oro laivyne.


Garry Kilworth žodžiais, jis rašė visą gyvenimą, tačiau pirmą romaną išleido būdamas tik trisdešimt penkerių. Rašytojas yra mokslinės fantastikos, istorinių romanų, taip pat knygų apie antgamtinius reiškinius autorius. Jo knygos išverstos į 17 kalbų, net į hebrajų ir japonų. Garry Kilvvorth dukart pristatytas Karnegio medaliui, yra gavęs nemažai literatūrinių apdovanojimų.

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku