Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Demokratijos modeliai
Tipas:Kita
Kaina, €:6.08 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Knyga skirta skaitytojams, besidomintiems demokratijos teorija bei istorija, teorinėmis bei metodologinėmis šiuolaikinių socialinių ir politinių mokslų problema.


Šioje skaidriu ir patraukliu stiliumi parašytoje knygoje istoriniu požiūriu apžvelgiama demokratijos teorijos ir praktikos raida nuo antikos laikų iki šių dienų. Lyginamuoju aspektu nagrinėjami įvairių demokratijos sampratų pranašumai ir trūkumai, itin daug dėmesio skiriama dviejų pamatinių demokratijos modelių – saugomosios ir ugdomosios demokratijos – ištakų, istorinės plėtros ir ateities perspektyvų analizei.


Knygoje aptariamos pamatinės teorinės ir praktinės šiuolaikinės demokratijos problemos ir plačiai svarstomas išties intriguojantis klausimas, ar demokratija išliks globalizuotame ateities pasaulyje. Ieškodamas atsakymo į šį gyvybiškai svarbų klausimą, baigiamojoje knygos dalyje jos autorius mėgina formuluoti savąjį „kosmopolitinės” demokratijos modelį, kuris, jo nuomone, labiau atitinka po komunizmo žlugimo susiklosčiusias naujas pasaulio realijas.


Atsiliepimai


„Naujoji Heldo knyga apie demokratijos modelius ir pati yra toks modelis – kruopščiai suredaguota, lengvai suprantama ir aiški kritinė demokratijos teorijų nuo antikos laikų iki šių dienų analizė.”


Ethics


„... naujasis leidimas pelnytai turėtų užimti suprantamiausio ir išsamiausio įvado į demokratiją vietą.“


David Beetham, Leeds universitetas

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku