DETONACIJŲ ANALIZATORIUS PHORMULA KS-3

Transporto, automobilių servisai, remonto paslaugos (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Veiksmas:Parduoda

Detonacijų analizatorius Phormula KS-3

Phormula, Anglija

Aprašymas:

Naujos kartos prietaisas KS-3 yra vienas pažangiausių detonacijų analizės įrankių šiuolaikinėje rinkoje. KS-3 aktyviai filtruoja ir apdoroja variklio signalus naudojant dedikuotą detonacijų mikroprocesorių. Šie signalai yra apdorojami ir atvaizduojami ant plataus LCD ekrano.

Pagrindinės funkcijos:

KS-3 prietaisas stebi detonacijos lygius variklyje ir gali būti sukonfiguruotas, kad įspėtų vairuotoją vaizdiniu, garsiniu ar išoriniu įspėjimo signalu. KS-3 gali būti naudojamas kaip nešiojamas įrenginys arba įmontuotas prie automobilio priekinio skydelio. KS-3 dažnis reguliuojamas tarp 6 ir 9 kHz. Įranga komplektuojama su aukštos kokybės Bosch plataus diapazono detonacijų jutikliu, jutiklių jungtimi, šarvuotu signalo kabeliu, montavimo rinkiniu ir laidais.
KS-3 sukurtas siekiant prietaisui būti lengvai įdiegiamu. Šis prietaisas standartiškai komplektuojamas su viskuo, ko reikia norint įdiegti įrangą. Aukštos kokybės Bosch detonacijų jutiklis įskaičiuotas ir prijungtas prie pagrindio prietaiso naudojant aukštos kokybės šarvuotą kabelį. Diegimas labai paprastas: įmontuokite jutiklį, prijunkite signalo kabelį ir prijunkite maitinimą.
Kas yra detonacija? Detonacija – tai reiškinys, kai nesudegę degalai variklio degimo skyriuje susprogsta, o ne kontroliuojamai sudega. Kai variklyje vyksta detonacija, slėgis degimo skyriuje ženkliai pakyla iki tokių lygių, prie kurių variklio dalys gali būti sunaikintos per keletą sekundžių.

Komplektacija:

- KS-3 prietaisas
- Bosch aukštos kokybės detonacijų jutiklis
- Šarvuotas signalo kabelis
- Laidai
- Montavimo rinkinys
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku