DETONACIJŲ ANALIZATORIUS PHORMULA KS-4

Transporto, automobilių servisai, remonto paslaugos (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Veiksmas:Parduoda

Detonacijų analizatorius Phormula KS-4

Phormula, Anglija

Aprašymas:

Naujos kartos prietaisas KS-4 yra vienas pažangiausių detonacijų analizės įrankių šiuolaikinėje rinkoje. Pilnai reguliuojamas 0 – 5V išėjimas ir nuotolinio įspėjimo funkcija leidžia šiam prietaisui veikti kartu su nuotolinio įspėjimo sistemomis.

Pagrindinės funkcijos:

0 – 5V analoginių duomenų išvestis:
KS-4 prietaise yra integruotas 0 – 5V analoginio signalo išėjimas. Duomenų išvesties išsiuntimas reguliuojamas iki neįtikėtino 100 paketų per sekundę ir yra pilnai pritaikomas naudoti su visomis duomenų nuskaitymo programinėmis įrangomis, variklių galios patikros stendais, bandomaisiais takeliais ir ECU. 0 – 5V išvestį galima integruoti kartu su ECU, norint suteikti uždaros grandinės detonacijų valdymą.

Išorinis trigeris:
KS-4 išorinio trigerio funkcija suteikia dar daugiau panaudojimo galimybių, leidžiant jums maitinti savo išorinius įspėjamuosius prietaisus kai KS-4 įspėjamasis trigeris aktyvuojamas.

Jutiklių išvestis:
Jutiklio signalas gali būti lengvai perkeliamas į kitą automobilio dalį. Taip suteikiamas patogesnis ryšys tarp sąsajos ir detonacijų analizatoriaus.

KS-4 prietaisas stebi detonacijos lygius variklyje ir gali būti sukonfiguruotas, kad įspėtų vairuotoją vaizdiniu, garsiniu ar išoriniu įspėjimo signalu. KS-4 gali būti naudojamas kaip nešiojamas įrenginys arba įmontuotas prie automobilio priekinio skydelio. KS-4 dažnis reguliuojamas tarp 6 ir 9 kHz. Įranga komplektuojama su aukštos kokybės Bosch plataus diapazono detonacijų jutikliu, jutiklių jungtimi, šarvuotu signalo kabeliu, montavimo rinkiniu ir laidais.
KS-4 sukurtas siekiant prietaisui būti lengvai įdiegiamu. Šis prietaisas standartiškai komplektuojamas su viskuo, ko reikia norint įdiegti įrangą. Aukštos kokybės Bosch detonacijų jutiklis įskaičiuotas ir prijungtas prie pagrindio prietaiso naudojant aukštos kokybės šarvuotą kabelį. Diegimas labai paprastas: įmontuokite jutiklį, prijunkite signalo kabelį ir prijunkite maitinimą.
Kas yra detonacija? Detonacija – tai reiškinys, kai nesudegę degalai variklio degimo skyriuje susprogsta, o ne kontroliuojamai sudega. Kai variklyje vyksta detonacija, slėgis degimo skyriuje ženkliai pakyla iki tokių lygių, prie kurių variklio dalys gali būti sunaikintos per keletą sekundžių.

Komplektacija:

- KS-4 prietaisas
- Bosch aukštos kokybės detonacijų jutiklis
- Šarvuotas signalo kabelis
- Laidai
- Montavimo rinkinys
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku