DVEJOPO NAUDOJIMO VANDENILIO GENERATORIUS AQUAPEM

Įvairi grožio, sveikatos technika (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Kaina, €:299 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Nešiojamas vandenilio generatorius AquaPEM - patikimas prietaisas, pasižymintis unikaliomis savybėmis!
Kolbos medžiaga: tritanas


TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS
Akumuliatoriaus įtampa 3,7 V
Akumuliatoriaus talpa 1250 mAh
Įkrovimo laikas 3,5-4 valandos (nenaudoti prietaiso įkrovimo metu)
Darbo ciklų skaičius po pilno įkrovimo 3 minutės – 18 ciklų; 9 minutės – 5-7 ciklų
Svoris 320 gr
Talpa 320 ml
Matmenys Diametras - 61 mm, aukštis – 261 mm
Naudojimo laikas Daugiau kaip 3000 valandų

Molekulinis vandenilis veikia kaip antioksidantas, priešuždegiminė, jauninanti ir ląstelių atsistatymą skatinanti priemonė. Molekulinis vandenilis plačiai naudojamas kovojant su oksidaciniu stresu, didina mitochondrinę energiją, skatina medžiagų apykaitą.

Vandenilis yra selektyvus antioksidantas, kuris pasirinktinai šalina žalingus laisvuosius radikalus, bet saugo naudingus radikalus. Vandenilis yra saugus, labai efektyvus ir neturi šalutinio poveikio.

KAS TAI YRA MOLEKULINIS VANDENILIS?

Periodinėje cheminių elementų lentelėje vandenilis yra pažymėtas pirmuoju numeriu – jį sudaro tik vienas elektronas ir vienas protonas. Be to, tai yra vienas iš labiausiai paplitusių cheminių elementų visatoje, jo yra žvaigždėse, kosmose ir tokiose dujų milžinėse kaip Jupiteris ir Saturnas.

Kita vertus, molekulinio pavidalo vandenilis Žemėje yra aptinkamas retai. Vandenilio dujos (vadinamos H2, nes kiekviena molekulė turi du vandenilio atomus) yra ypač lengvos, todėl lengvai išvengia gravitacinės traukos. Kadangi vandenilis reaguoja su beveik visais cheminiais elementais, jis daugiausiai egzistuoja tokių cheminių junginių pavidalu kaip vanduo ir dujos, milijonai natūralių ir sintetinių cheminių medžiagų bei kiti organiniai junginiai, būtini gyvybei palaikyti.

Retai aptinkamas molekulinio pavidalo vandenilis, ypač mažo dydžio ir pasižymintis kitomis unikaliomis savybėmis, įkvėpė novatoriškai mąstančius mokslininkus ištirti terapines vandenilio panaudojimo galimybes, o jų padaryti atradimai yra išties nuostabūs.

KAS YRA VANDENILIU PRISOTINTAS VANDUO?

Vandenilis yra labiausiai paplitęs cheminis elementas, sudarantis apie 75% visatos. Paprastai „vandeniliu“ vadiname molekulinį vandenilį arba H2. Kadangi individualūs vandenilio atomai turi tik vieną elektroną, jie jungiasi tarpusavyje, kad susidarytų stabilios H2 molekulės.

Vienas iš įdomiausių faktų apie vandenilį kaip antioksidantą yra atradimas, kad jis nukenksmina toksišką hidroksilo radikalą (stipriausią iš oksiduojančių rūšių) ir stiprų oksidantą peroksinitritą (susidariusį superoksido ir azoto oksido reakcijos metu), bet mažiau veikia fiziologinius radikalus, tokius kaip superoksidas ir azoto oksidas, kurių (mažos koncentracijos) yra reikalingos kaip signalinės molekulės.

Be to, vandenilis gali labai greitai įsiskverbti į audinius, sėkmingai pasiekia branduolį ir mitochondrijas ir atlieka su gyvensena susijusių ligų, vėžio ir senėjimo proceso prevenciją. Vandenilis taip pat įveikia kraujo - smegenų barjerą, kai dauguma antioksidantų to negali padaryti.

VANDENILIO SAVYBĖS

• Jis selektyviai pašalina tik aktyvųjį deguonį, kuris yra kenksmingas mūsų organizmui
• Tai vienintelė antioksidacinė medžiaga, kuri tinka mūsų smegenų ląstelėms
• Antioksidacinis poveikis yra 176 kartus stipresnis nei vitamino C
• Antioksidacinis poveikis yra 865 kartus didesnis už koenzimo Q10
• Tai saugus geriamasis vanduo neturintis šalutinio poveikio

https://www.osmosas.lt/dvejopo-naudojimo-vandenilio-generatorius-aquapem.html
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku