Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Dviejų šokis. Pas de deux
Tipas:Kita
Kaina, €:2.03 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Daug metų Lindsė gyveno vien šokiu. Baletas buvo didžioji ir vienintelė merginos aistra – iki tos akimirkos, kai vieną lietingą dieną jos kelyje pasirodė žavus nepažįstamasis.


Besisukant šokio ritmu, veidrodyje atsispindėjo švysčiojantis šifoninis sijonas. Ji įsivaizdavo save mūvinčią iškrakmolytą balerinos sijonėlį, išpuoštą juodais nėriniais ir raudonu šilku. Iš už ausies kyšojo rožė, o į plaukus buvo įsmeigtos ispaniškos šukos. Lindsė buvo Dulsinėja, persismelkusi ispaniška dvasia, nusiteikusi kovingai ir pasiryžusi šokti be perstojo. Skambant baigiamiesiems akordams, ji ėmė suktis dar greičiau. Atrodė, kad niekada nepavargs, it balerina ant muzikos dėžutės.

***
Norą Roberts drąsiai galima vadinti literatūros fenomenu. Romance Writers of America asociacija ją įtraukė į žymiausių žmonių sąrašą ir apdovanojo už viso gyvenimo kūrybą. Net 14 jos kūrinių pelnė šios asociacijos apdovanojimus. Žurnalas Romantic Times, rašantis apie jausmų romanus, įteikė 8 apdovanojimus už karjeros laimėjimus.


Nora Roberts subtiliai kuria veikėjų charakterius, taikliai parinkdama detales, kurios žadina jausmus.


Chicago Tribune


Laimės nesupilstysi į buteliukus ir nepadalysi jos trokštantiems, bet visa tai galima rasti Noros Roberts knygose.


The new York Times


Norai Roberts prisilietus prie jausmų romano pulso, širdies dūžius išgirsta minios jos gerbėjų.


Publishers Weekly

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku