ELEKTRIKAS (-Ė) KAUNE

Darbas elektikams Kaune skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

Inservis, UAB

UAB „Inservis" – Invaldos grupės įmonė, teikianti inžinerinių sistemų priežiūros, pastatų ūkio valdymo, audito ir gedimų šalinimo, patalpų oro kokybės tyrimų, daugiabučių administravimo bei kitas paslaugas. Bendrovė turi padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Druskininkuose. „Inservis" yra sertifikuota ir atitinka kokybės vadybos standartą ISO 9001, aplinkosaugos vadybos standartą ISO 14001 bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartą OHSAS 18001.
UAB „Inservis" didžiuojasi profesionaliu kolektyvu, kurį vienija bendros įmonės vertybės, tikslai, motyvacijos sistema, aplinkos apsaugos ir darbuotojų saugos ir sveikatos politika. Mūsų gausi komanda dirba, tobulėja, kartu leidžia laisvalaikį bei dalyvauja visuomeniniuose renginiuose.
ŽINOME, kad kiekvienos įmonės sėkmė visų pirma priklauso nuo darbuotojo kvalifikacijos ir noro tobulėti.Užduotys Elektros ūkio priežiūra komerciniuose ir gyvenamuosiuose pastatuose Operatyvinės dokumentacijos pildymas. Reagavimas į avarijas ir jų šalinimas; Smulkūs staliaus ir santechnikos darbai komerciniuose/gyvenamuosiusose pastatuose;Reikalavimai kandidatui Elektriko darbo patirtis; Energetikos darbuotojo kvalifikacijos atestatas; Ne žemesnis nei profesinis techninis išsilavinimas; Be žalingų įpročių; Vairuotojo pažymėjimas;

ELEKTRIKAS (-Ė) KAUNE

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3489728


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X