Elektros darbai Kaune.

Elektros instaliacija, elektros įrengimas (siūlo paslaugas) Kaune skelbimas

Kaina, €:50 €
Veiksmas:Siūlo

ELEKTROS INSTALIACIJA KAUNE

Atliekame elektros instaliacijos darbus Kaune, Kauno rajone ir aplinkoje. Remontuojame seną instaliaciją, atnaujiname arba išvedžiojame naują elektros instaliaciją. Atliekame visus elektros darbus: pajunginėjame elektroprietaisus, instaliuojame ir pajunginėjame priesgaisrinę apsaugos signalizaciją; įrenginėjame domofonus ir praėjimo kontrolę; remontuojame ir atnaujiname daugiabučių elektroinstaliacijas ir kt. Prieš elektros instaliacijos išvedžiojimą  naujame name arba bute svarbu numatyti kiek, kokių ir kur bus elektros prietaisų, nes elektros instaliacijos laidai išvedžiojami prieš  sienų, lubų, grindų apdailą. Keleta pagrindinių elektros instaliavimo taisyklių-patarimų:

šviesos jungikliai statomi 90 cm virš grindų
rozetės (kištukiniai lizdai) elektros prietaisams 30cm aukštyje
kištukiniai lizdai virtuvėje montuojami virš stalviršio ir kitose numatytose patogiose vietose.
geriau montuoti kelių lizdų rozetes (su atsarga) tam, kad vėliau nenaudoti ilgintuvų‘
prieš apdailą, nufotografuoti sienas su išvedžiotais laidais,, kad paskui žinoti kur negalima kalti vinių į sieną, pvz. kabinant paveikslą.
rekomenduojame elektros instaliacijos darbus patikėti specialistams

VARŽŲ MATAVIMAI

Atliekame įvairius elektros varžų matavimus: prietaisų įžeminimo varžos, įžeminimo konturo varžos, žaibolaidžio įžeminimo kontūro varžos, elektroizoliacijos varžos, tikriname srovės nutekėjimo reles ir kt. Mūsų elektrikai-specialistai  visada suras ir pašalins gedimą. Išrašome pažymas ir PROTOKOLUS.

APSAUGOS, SIGNALIZACIJOS MONTAVIMAS

apsauginės signalizacijos sistemų įrengimas ir montavimas
vaizdo stebėjimo sistemų įrengimas, montavimo darbai
priešgaisrinių sistemų montavimas ir įrengimas
įvairių vaizdo sistemų stebėjimui montavimas
domofonų, praėjimo kontrolės sistemų įrengimas

Elektros prietaisų pajungimas

Atestuotas elektrikas Kaune, Kauno, Alytaus rajonose atlieka įvairių elektros prietaisų, įrenginių, elektros apskaitos pajungimo ir remonto darbus. Pajunginėjame buitinius elektros prietaisus, montuojame ir pajunginėjame elektro lizdus, šviestuvus, jungiklius ir atliekame kitus elektros darbus.

Led apšvetimas, instaliavimas, pajungimas

Įrenginėjame, instaliuojame ir pajunginėjame led apšvetimą.

Šviesos diodai (LED)- tai puslaidininis prietaisas kuris tesiogiai transformuoja elektrą į šviesos spinduliavimą. Led apšvetimas dažnai naudojamas papildomam ir dekoratyviniam apšvetimui buityje.

Pagrindiniai LED šviestuvų privalumai ir priežastys dėl kurių toks apšvetimas darosi vis populiaresnis visame pasaulyje:

LED šviestuvai nebijo įtampos kritimo. Šviesos diodai (LED lemputės) švies esant įtampai 80-230V, kada kiti šviesos šaltiniai nešvies.
LED lemputės neturi ,,inercijos”, jungiant iš karto atiduoda 100% šviesos. Nereikia laukti, kol šviesos elementai ,,įkais“. Šviesos kontrolerių pagalba galima reguliuoti ne tik šviesos intensivumą, bet ir spalvą.
Ekspuloatacinių išlaidų taupymas. Nereikalingi specialūs šviesos paleidimo prietaisai.
Elektros energijos ekonomija. Aukštas naudingumo koeficijentas, šviestuvai praktiškai nekaista .
Led šviestuviai neskleidžia jokių garsų. LED plačiai naudojamas biurose, ligoninėse, skaityklose, kitose patalpose, kur tyla viena iš pagrindinių sąlygų.
Visos lempos su kaitinimo elementais, liuminiscentinės ir energiją taupančios lempos generuoja ultravioletinį spinduliavimą, kuris pritraukia vabždžius, uodus ir t.t. Led švestuviai neturi tokių trūkumų
Maži šviesos elementų gabaritai
Ekologiškumas, šviesos diodai neturi tokių medžiagų kaip givsidabris, kriptonas, neonas ir panašių
Ilgaamžiškumas

Tel.: +370 674 76601
        +370 608 31366
http://elektrikaskaune.eu
gediminassm@gmail.com

Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku