Elipsinis treniruoklis Vision Fitness X20 su Elegant konsole

Elipsiniai treniruokliai (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Kaina, €:740 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota

Profesionalus, idealios būklės, naudotas asmeniškai namuose. Aukščiausios kokybės ir modernaus dizaino profesionalus elipsinis treniruoklis Vision Fitness X20 su Elegant konsole. Pristatau visoje Lietuvos teritorijoje.
Dideliame LCD monitoriuje galite pasirinkti 20 iš anksto nustatytų pasipriešinimo lygių, 17 nustatytų treniruočių programų, matysite greičio, laiko, atstumo, bendro atstumo, sunaudotų kalorojų, širdies ritmo ir kitus parodymus.
Rankenose įmontuoti specialūs pulso matuokliai, tad galėsite matyti pulsą ir koreguoti savo treniruotę, kad pasiektumėte norimų rezultatų.
Maksimalus vartotojo svoris net 135 kg., o tai puikus Vision Fitness X20 elipsinio treniruoklio patvarumo ir ilgaamžiškumo įrodymas.
Ypač tvirto rėmo, dirba tyliai, svoris net 86 kg.
Passport® Media Grotuvo Palaikymas. Pasport media grotuvas leidžia ištrūkti iš nuobodžios treniruotės rutinos. Šio grotuvo pagalba galėsite virtualiai aplankyti gražiausias pasaulio vietas. Prijungta prie treniruoklio ji imituoja realų maršrutą reguliuodama įkalnės lygį. Galėsite virtualiai aplankyti gražiausias pasaulio vietas.
Įmontuota USB jungtis, korioje galima įkrauti įvairius prietaisus, tokius kaip mobilusis telefonas, iPod, MP3 grotuvas.
Visi Vision Fitness elipsiniai treniruokliai turi didelį sukamosios jėgos santykį ir itin sunkius smagračius, todėl mynimas yra stabilus, patogus ir labai švelnus.
Tobulas elipsės judėjimas turi simuliuoti naturalų ėjimą arba bėgimą. Vision Fitness treniruoklių pedalų judėjimas yra ištobulintas taip, kad kojos judėtų visiškai natūraliai. Plokštesnė elipsės forma ir ilgas žingsnis sukuria patogią ir natūralią treniruotę kiekvieno tipo vartotojams.
Vision Fitness kreipia tokį dėmesį į treniruoklių kokybę, kokio ir tikėtumėtes iš aukščiausio lygio gamintojo. Šiuose elipsiniuose treniruokliuose rasite tik aukštos kokybės chromuotus bėgelius, o ne dažytus strypus ar šiukšles renkančius lovelius ratukams, todėl reikalauja mažiau prežiūros ir tarnauja ilgiau. Vision Fitness bėgelį apgaubiantys ratukai suteikia papildomo stabilumo ir ilgaamžiškumo.
Treniruoklis gali būti lengvai perkeliamas į kitą vietą dėka įrengtų transportavimo ratukų.
Treniruoklio matmenys (ilgis/plotis/aukštis) - 189 x 65 x 166 cm.
Naujo kaina 2050 e.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku