Endoskopinė kamera 1 metras su LED apšvietimu

Įvairi garso, vaizdo, foto technika (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:20 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

TECHNINIAI PARAMETRAI:


Sąsaja: USB 1.1. ir 2.0
Skiriamoji geba: 640 x 480px
Ilgis / vidutinis zondas: 35 mm x 7mm
6 šviesos diodai (reguliuojamas intensyvumas)
Objektyvo kampas: 62 laipsniai
Kabelio ilgis: 1 metras
Maitinimo šaltinis: USB prievadas
Darbinė temperatūra: nuo -20 iki + 60 ° C
Įranga: vaizdo įrašymas ir nuotraukos
„Android 4.0“ ir naujesnė versija (įrenginys su „OTG“ palaikymu)
Spalva: BLACK
Apima: endoskopo kamera 1m, USB / microUSB adapteris, du kabliukai ir veidrodis, CD, instrukcija.
Endoskopinė kamera USB su LED pašvietimu ( reguliuojamas led galingumas) leidžia pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas. Kameros ilgi su laidu 1 metras. Kamera turi apsauga nuo drėgmei atitinka IP67 reikalavimus. Šia kamera yra lengva naudotis, nereikia jokių specialiu sugebėjimų. Atsisiunčiate programą į telefoną ir galite naudotis endoskopine kamera. Tinka Android įrenginiams nuo 4,0 versijos ir naujesniems.Atkreipkite dėmesį, kad įranga veikia tik su išmaniuoju telefonu su OTG funkcija.

Endoskopinė kamera su LED apšvietimu, 1 m ilgio

Endoskopinė kamera su 1 metro kabeliu leidžia pamatyti dalykus, kuriuos sunku pasiekti. Šis prietaisas puikiai pasiteisina tada, kai norima pasižiūrėti, kur pateko nukritę daiktai, kai tenka apžiūrėti ventiliacijos angas, vamzdžius, ir t.t. Tą padaryti be specialios įrangos gali būti pernelyg keblu, todėl endoskopinė kamera neabejotinai gali būti vienas geriausių pasirinkimų.

Paprastas naudojimas

Endoskopine kamera labai paprasta naudotis: tereikia ją prijungti prie išmaniojo telefono, ir netrukus galėsite registruoti jus dominančių objektų nuotraukas. Vieno metro kabelis leis jums pamatyti net ir labai sunkiai prieinamose vietose esančius objektus, todėl galėsite imtis atitinkamų veiksmų. Šis prietaisas gali būti naudojamas ir darbe, ir kasdienybėje: juk turbūt ne kartą nepavyko rasti daiktų, nukritusių po spinta, šaldytuvu, ar pan. LED apšvietimas užtikrina, kad fiksuojamų nuotraukų kokybė būtų pakankamai gera, todėl jums nekils jokių sunkumų pamatyti dominančius objektus.

Pamatykite dar daugiau

Endoskopinės kameros apšvietimas yra reguliuojamas, todėl galėsite pamatyti net ir tamsiausiuose kampeliuose esančius objektus. Endoskopinę kamerą galėsite naudoti ne tik sausose vietose, bet taip pat ir gana drėgnose patalpose (pavyzdžiui, vonioje). Endoskopinė kamera turi apsaugą nuo drėgmės ir atitinka IP67 standarto keliamus reikalavimus.

Kameros paruošimas

Jums tereikės atsisiųsti mobiliąją programėlę, ir netrukus galėsite pradėti naudotis endoskopine kamera. Svarbu žinoti, kad ši endoskopinė kamera yra tinkama tik tiems išmaniesiems telefonams, kurie palaiko „Android” operacinę sistemą (4.0 ir naujesnę) bei turi OTG palaikymą.

Svarbiausi techniniai duomenys

Palaikoma sąsaja: USB 1.1 ir 2.0;
Nuotraukų raiška: 640x480 px;
Zondo matmenys: 35x7x1000 mm;
Apšvietimas: šviesos diodų (LED) su reguliuojamu intensyvumu;
Objektyvo kampas: 62 laipsniai;
Maitinimo šaltinis: USB;
Darbinė temperatūra: nuo -20 iki +60 laipsnių Celsijaus;
Papildomos galimybės: vaizdo įrašymas.
Jei siekiate pamatyti objektus, esančius sunkiai pasiekiamose vietose, endoskopinė kamera gali būti tikrai palankiu pasirinkimu. Šis įrenginys padės ne tik rasti pamestus daiktus, bet taip pat padės įvertinti vamzdžių ar ventiliacijos angų būklę, tad šis prietaisas yra gana universalus.


https://www.sekimoiranga.lt/slaptos-sekimo-kameros/59-endoskopine-kamera-1-metras-su-led-apsvietimu.html
Išsirinkite tinklapyje https://www.sekimoiranga.lt

Dirbame be poilsio dienų.
NEMOKAMAI SIunčiame į visus Lietuvos miestus ( Ir visas Europos šalis)
Galime siųsti išperkamuoju paštu
Atsiimkite iškarto Vilniuje
Plačiau 8-68411114
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku