Naujausi skelbimai: Stogų dangos

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
EPDM stogo danga prilydoma karštu oru drėgniems pastatams, stogų
Kaina, €:14.34 € (49.51 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Tipas:PVC danga
Būklė:Nauja

EPDM stogo danga prilydoma karštu oru RESITRIX® SK partial bond yra itin laidi garams, todėl šią dangą patariama naudoti ant paviršių, kurie linkę drėgti ar judėti. Ypač tinkama naudoti ant senų bituminių stogo dangų bei pastatų renovacijai.

RESITRIX® SK partial bond yra pagaminta EPDM (sintetinio kaučiuko) pagrindu bei sustiprinta stiklo pluoštu. Apatinė hidroizoliacinės membranos pusė yra padengta dalinai lipniu polimeriškai modifikuoto bitumo sluoksniu, apsaugotu nuplėšiama plėvele.

RESITRIX® SK partial bond hidroizoliacinę membraną galima montuoti ne tik ant įvairaus pagrindo naujų paviršių, bet ir ant senos bituminės dangos, renovuojant senus pastatus. Ant šios medžiagos, kaip ir ant visų RESITRIX® hidroizoliacinių membranų, galima vaikščioti: stogas ar terasa gali būti intensyviai eksploatuojamas.
Viršutinė hidroizoliacinės membranos pusė yra padengta EPDM sluoksniu, kuris specialiai integruotas sulydymui karštu oru. Ši medžiaga turi unikalios tekstūros, neslidų paviršių, kuris yra ypač elastingas ir atsparus UV spinduliams. Dėka šių savybių, EPDM membrana tinka naudoti, kaip galutinė stogo danga ir jos nereikia uždengti jokia kita. Stiklo pluošto armuojantis sluoksnis daro šią medžiagą dar patvaresnę ir apsaugo nuo traukimosi.

Apatinis hidroizoliacinės membranos sluoksnis sudarytas iš polimerais modifikuoto bitumo, kuris yra lengvai šildomas. Dėl to rulonų siūles yra lengva sulydyti, nenaudojant atviros liepsnos.

Modifikuoto bitumo sluoksnis yra apsaugotas nuplėšiama plėvele, kuri ypač svarbi RESITRIX® SK partial bond, nes neleidžia medžiagai prilipti prie kitų paviršių, kol stogo pagrindas dar nėra paruoštas.

Tarnavimo laikas – keli dešimtmečiai.
Dengiama tik vienu sluoksniu.
Išlieka tampri ir lanksti esant net – 30 °C.
Nesutrūkinėja.
Atspari ozonui, UV ir infraraudonųjų spindulių poveikiui be papildomos paviršiaus apsaugos.
Atspari daugeliui chemikalų ir į atmosferą išmetamiems teršalams.
Galima derinti su bitumu.
Sudėtyje nėra chloro ir plastifikatorių.
Neslidi net drėgna.
Nesusitraukia per visą naudojimo laikotarpį.
Pakartotinai perdirbama.
Turi CE sertifikatą pagal ETA-06/0174 ir DIN EN 13967.
BBA sertifikatas nr. 06/4329.


info@epdmdanga.lt
www.epdmdanga.lt
860826226

Daugiau informacijos galite rasti mūsų Facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/EPDM-stogo-danga-503413703091618
Čia taip pat pamatysite ir nuotraukų iš mūsų dengiamų objektų.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku