Naujausi skelbimai: Stogų dangos

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
EPDM stogo danga prilydoma karštu oru žaliam stogui
Kaina, €:14.48 € (50.00 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Tipas:PVC danga
Būklė:Nauja

EPDM stogo danga prilydoma karštu oru RESITRIX® SK W full bond yra savaime lipti ir šaknų įaugimui atspari hidroizoliacinė membrana, kuri turi FLL sertifikatą ir yra sertifikuota pagal EN 13948 procedūrą.

RESITRIX® SK W full bond yra pagaminta EPDM (sintetinio kaučiuko) pagrindu bei sustiprinta stiklo pluoštu. Apatinė hidroizoliacinės membranos pusė yra padengta visiškai lipniu polimeriškai modifikuoto bitumo sluoksniu, apsaugotu nuplėšiama plėvele.

RESITRIX® SK W full bond hidroizoliacinę membraną galima montuoti ne tik ant įvairaus pagrindo paviršių, bet ir visiškai lipnioms sistemoms bei "žaliųjų stogų" paklotui: intensyvios, ekstensyvios ar biologinės įvairovės žalumos, ar bet kokio tipo gyvenamųjų namų sistemoms, eksploatuojamiems stogams.

Viršutinė hidroizoliacinės membranos pusė yra padengta EPDM sluoksniu, kuris specialiai integruotas sulydymui karštu oru. Ši medžiaga turi unikalios tekstūros, neslidų paviršių, kuris yra ypač elastingas ir atsparus UV spinduliams. Dėka šių savybių, EPDM membrana tinka naudoti, kaip galutinė stogo danga ir jos nereikia uždengti jokia kita. Stiklo pluošto armuojantis sluoksnis daro šią medžiagą dar patvaresnę ir apsaugo nuo traukimosi.

Apatinis hidroizoliacinės membranos sluoksnis sudarytas iš polimerais modifikuoto bitumo, kuris yra lengvai šildomas. Dėl to rulonų siūles lengvai sulydydomos, nenaudojant atviros liepsnos.

Modifikuoto bitumo sluoksnis yra apsaugotas nuplėšiama plėvele, kuri ypač svarbi RESITRIX® SK W full bond, nes neleidžia medžiagai prilipti prie kitų paviršių, kol stogo pagrindas dar nėra paruoštas.

Tarnavimo laikas – keli dešimtmečiai.
Dengiama tik vienu sluoksniu.
Išlieka tampri ir lanksti esant net – 30 °C.
Nesutrūkinėja.
Atspari ozonui, UV ir infraraudonųjų spindulių poveikiui be papildomos paviršiaus apsaugos.
Atspari daugeliui chemikalų ir į atmosferą išmetamiems teršalams.
Galima derinti su bitumu.
Sudėtyje nėra chloro ir plastifikatorių.
Neslidi net drėgna.
Nesusitraukia per visą naudojimo laikotarpį.
Pakartotinai perdirbama.
Turi CE sertifikatą pagal ETA-06/0174 ir DIN EN 13967.
BBA sertifikatas nr. 06/4329.
Atspari šaknų įaugimui pagal FLL-procedūrą ir EN 13948.

info@epdmdanga.lt
www.epdmdanga.lt
860826226

Daugiau informacijos galite rasti mūsų Facebook paskyroje:
https://www.facebook.com/EPDM-stogo-danga-503413703091618
Čia taip pat pamatysite ir nuotraukų iš mūsų dengiamų objektų.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku