Fasado apsauga nuo grafiti, vandens, riebalų, dėmių

Statybinės apdailos hermetikai (parduoda, siūlo) Klaipėdoje skelbimas

Kaina, €:2 € (6.91 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

NeverWeather tai apsauginė danga nuo neigiamo vandens, riebalų, naftos poveikio, atsparus dėmių susidarymui. Produktas specialiai sukurtas vertikalių, įgeriančių ir neįgeriančių, paviršių apsaugai, net esant ekstremaliausioms oro sąlygoms (lietus, šaltis, karštis, sniegas, liūtis ir t.t.). NeverWeather apsaugo paviršių nuo drėgmės, nešvarumų, dėmių atsiradimo ir oro taršos.

NeverWeather pasižymi hidrofobinėmis savybėmis ir atsparumu naftos produktams. Sudėtyje esantis apdorotas substratas, kuris užtikrina ilgalaikę fasado išvaizda, paviršius kaip naujas atrodys daug ilgiau, ir bus lengviau prižiūrimas. Dėl šių savybių purvas, apnašos ir net "grafiti" bus lengvai nuvalomas nuo padengto paviršiaus.
NeverWeather produktas neuždengia paviršiaus plėvele, tai leidžia paviršiui lengvai kvėpuoti, būti laidžiam vandens garams. Produktas paviršiui suteikia naturalią išvaizdą ir atspalvį, nekeičia dengiamo paviršiaus struktūros. Sudėtyje esantys UV stabilizatoriai saugo paviršių nuo spalvos pokyčių net ir ekstremaliomis oro sąlygoms.

Savybės

Atsparumo savybės - apsaugo nuo žalingo vandens, saulės, išlaikydamas paviršiaus atspalvį net ekstremaliausiomis atmosferos sąlygomis.

Atstumiantis aliejus, riebalus, naftos produktus.

Atsparus dėmių susidarymui - pakartotinai galima pašalinti "grafiti" dažus.

Savaiminio išsivalymo funkcija - paviršius ilgai išlieka vientisas.

Apsaugo paviršių:

- nuo "dūlėjimo", sutvirtina birias dangas

- nuo purvo ir oro taršos

- nuo grybo ir pelėsio augimo

Paviršius tampa lengvai prižiūrimas, atsparus trinčiai. Suteikia geriausias atsparumo "grafiti" savybes.

Stabdo paviršiaus deformaciją dėl šalčio ir šilumos ciklų. Išlaiko vandens garų difuziją - paviršius kvėpuoja.

Sudėtyje yra UV stabilizatoriai apsaugantys paviršiaus spalvą. Paviršius išlieka natūralus, produktas suteikia apsaugą padengus net vienu sluoksniu.

Efektyvus išlieka daugiau nei 10 metų. Produktas paruoštas naudojimui, lengva dirbti.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku