Fasado malksnos (skiedros)

Lauko dailylentės (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Kaina, €:6.50 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Malksnos (skiedras) tai fasadų ir stogų danga, gaminama pagal seną lietuvių technologiją, tik iš rinktinės drebulės medienos. Drebulių medienos atsparumas atmosferos poveikiui visiems žinomas nuo seno. Ši mediena – unikali statybinė medžiaga. Ji gerai skyla, atspari temperatūrų kaitai, drėgmei, pelėsiui ar vabzdžiams taip pat ji jau pati savaime savyje turi antiseptinių savybių leidžiančių jai kovoti su biologine agresija. Malksnos (skiedros), pagamintos iš drebulių, yra ypatingos tuo, kad jose yra medžiagų, stabdančių medienos puvimo bakterijų bei grybelių vystymąsi.
Medinė fasado ir stogo danga – lyg gyvas kvėpuojantis organizmas, todėl po ja nesusidaro kondensatas. Kitas privalumas ir tas, kad ilgainiui malksnos (skiedros) tik tvirtėja, įgauna tvirtumo. Gerai mūsų įrengti malksnų (skiedrų) fasadai ir stogai išsilaiko 40 metų ir ilgiau. Skiedrų stogai Lietuvoje pakeitė nendrinius, šiaudų ir kūlaičių stogus, dėl patikimumo ir ilgaamžiškumo.
Profesionaliai drožiame malksnas (skiedras), parduodame be tarpininkų - 6,50 €/kv.m., pristatome (pagal susitarimą), skiedromis dengiame fasadų ir stogų su savo medžiagomis 17 €/kv.m.

Susisiekite su mumis:

Skrynupio mediena

Tel.: 863899911
El. pašto adresas: skrynupiomediena@gmail.com
Puslapis internete: http://skrynupiomediena.eu/
FB: https://www.facebook.com/Skrynupio-mediena-178923042188481/
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku