FINANSŲ DIREKTORIUS/-Ė

Darbas vadovams Vilniuje skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

Tobis, UAB

UAB „TOBIS" įkurta 1992 metais, Druskininkuose. Pagrindinė įmonės veikla - didmeninė prekyba automobilių eksploatacijos priemonėmis ir serviso įranga. Per daugiau nei 20 veiklos metų UAB „TOBIS" tapo vienu iš pirmaujančių automobilinių produktų tiekėjų Lietuvoje. Įmonė prekiauja daugiau kaip 18000 pavadinimų produktais, atstovaudama daugiau nei 30 prekinių ženklų.
Tobis- įmonė orientuota į profesionalius ir nuolat savo srityje tobulėjančius, pagarbos ir ilgalaikio bendradarbiavimo principų besilaikančius žmones. Įmonės stiprybė- jos darbuotojai, į kuriuos nuolatos investuojama siekiant atskleisti jų stipriąsias puses ir sudarant sąlygas dirbti socialiai atsakingoje ir darnioje aplinkoje. Tikime, kad sudarydami puikias sąlygas darbuotojams leidžiame sukurti gerovę sau patiems, įmonei, mūsų klientams ir partneriams, o tuo pačiu ir visuomenei.
Šiuo metu ieškome žmogaus, kurio tikslas būtų įmonėje užtikrinti kokybišką finansų ir apskaitos valdymo funkcijos vykdymą. Užduotys Finansų valdymo stategijos formavimas ir įgyvendinimas; Įmonės biudžeto rengimas ir vykdymo kontrolė; Finansų ir apskaitos padalinio darbuotojų koordinavimas, jų ugdymas; Organizacijoje vykdomų projektų finansinės dalies įgyvendinimas; Bendravimas su finansų įstaigomis, audito kompanijomis; Piniginių srautų planavimas ir valdymas.Reikalavimai kandidatui Aukštasis finansų ar ekonomikos srities išsilavinimas; Verslo valdymo įrankių išmanymas, sistemų ir metodų teisingas naudojimas; Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis finansų valdymo srityje (vadovavimo patirtis – privalumas); Proaktyvumas ir stipri orientacija į tikslą; Gebėjimas organizuoti komandos darbą, motyvuoti ir skatinti pavaldinius, siekiant sutartų rezultatų; Patirtis dirbant su apskaitos programomis (,,Navision" - privalumas); Gebėjimas bendrauti anglų ir rusų kalbomis; Vairuotojo pažymėjimas. Mes siūlome Darbą novatoriškoje ir profesionalioje komandoje; Asmeninio tobulėjimo galimybes.

FINANSŲ DIREKTORIUS/-Ė

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3469396


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X